Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

Ja tez bez rezervy. Chtel sem rovnou podlahu po sklopeni sedacek. A samozrejme se rad podelim o zkusenosti.Jen tak pro zajimavost, objednavka byla zadana v 33catem tydnu, tedy kdy se motor jeste nevyrabel. 1.2 zacali produkovat v 38catem tydnu a na salon auti prislo 15.10 coz znamena 5 tydnu od zacatku vyroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkousel sem 81kW v GVI a byl to velmi sympaticky motor. s TDI PD to nemelo prakticky nic spolecnyho - diky dobrymu odhlucneni sem zistil az z tachometru co su za prase, ze jedu 80 a prijde mne to jako 50 :)

kdyby to nebylo 50k plus, tak mne ten motor vubec nevadi a nemel bych nic proti nemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vybava? cena? díky

Hnědá Mato

interier: Dune Gobi Sand

Výbava EXPERIENCE + Dekor Boreal Wood, Asist. do kopce, vyhří. trysky, střešní nosič stříbrný, Alarm, Light Assistant, Paket špatné cesty, 17'' Spitzberg, sunset, panoramická střecha, navi Amundsen, přip. pro tel. GSM II bluetooth, prodl. zruka na 4 roky 60000km.

+ příslušenství: příční nosič, navi cd, gumové koberce interier + kufr, povinná výbava.

Prodejce Auto Jarov

cena: 574400,- po slevě 525833,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm to bude krasavec těším se! a co xenon ? ja je nakonec nedal.. měl sem limit cca 500,- a kdy bude? za 3 měsíce?

Do xenonů už jsem taky nešel už takhle jsem byl nad svůj původní limit :) Raději jsem to investoval do panoramatické střechy. Dodání prý do 6 až 8 týdnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem viděl na stánku novej SM a je tam porovnání Yetiho tusím s P 3008. Nechtělo se mi za ten plátek vyhazovat peníze, takže se ptám nemá ho někdo doma? Že by sem hodil scan. Dík

Já ho koupil, ale kvůli těm 125kw. Pro mě jedinná volba. Stránky budou nejspíš rozházeny tak si to přeber.

post-691-1256061161_thumb.jpg

post-691-1256061167_thumb.jpg

post-691-1256061172_thumb.jpg

post-691-1256061178_thumb.jpg

post-691-1256061184_thumb.jpg

post-691-1256061193_thumb.jpg

post-691-1256061202_thumb.jpg

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medek:To bych raději ty bi-xenony než panoramu.

martik: Jsem řídil oboje,Yetiho 2.0 TDI DPF CR 103 KW Ambition a P 3008 1.6 THP 110 KW Premium.Ty auta jsou určené primárně jinde.Ten P 3008 je spíš na silnici a Yeti víc do terénu.

To jo ale manželce se to blbě vysvětluje, že xenony jsou lepší než panorama. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medek:To bych raději ty bi-xenony než panoramu.

martik: Jsem řídil oboje,Yetiho 2.0 TDI DPF CR 103 KW Ambition a P 3008 1.6 THP 110 KW Premium.Ty auta jsou určené primárně jinde.Ten P 3008 je spíš na silnici a Yeti víc do terénu.

No jde mi o to, že pokud budu kupovat Yetiho tak pouze se 125kw.O porovnání těch dvou aut mi nešlo, spíš o motor Yetiho. No pak by bylo ještě pěkný kdyby do toho začali dávat ten nový dvoulitry 180 koní s dvojím přeplňováním. Ale na to asi nedojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase jeden test, kde porovnávají cenově obdobná auta, jedno z nich má o 15kW vyšší výkon a náhon 4x4 a stejně skončí vzadu..

já sem si spočítal yetíka na 692 ceníkových, bohužel. s 1.2 by to bylo o těch cca 120 nebo 140 níž. podle mě v nabídce hodně chybí 1.4TSI s předním náhonem. pořád je ale Yeti levnější než OII LaK..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapem, preco su tie zeny tak namotane na panoramu :feve: Moja skor oceni modrasty "cool" vzhlad xenonov ;)

protoze je super. jedes mestem a lidi se muzou cucet na baraky kolem. jedes pod horama a muzou se divat na kopecky se snehem. co se tyce svetel, tam sem holkam musel dokazovat, ze se svetla hejbou, mysleli si, ze si delam srandu :D o barve myslim doted nemaji potuchu jaka tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

téééda. Uvidíš, že nebudeš litovat.... kor v zimě je pořád tma :-) hlavně v noci he he.

To určitě ne. :) Mám už zkušenost z mého bývalého SII a je to fakt super. Ale horší to bylo s přesvědčováním doma no. :)

Editováno: , autor: Medek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si dneska kratce projel Yetiho s 1.2TSI. Byl to hodne divnej pocit - velmi tichej, ale to turbo bylo cejtit snad este vic nez u TDIcka. Kdyz na to covek dupne, chvilku prodleva a nic se nedeje, pak to vystreli a nahore uz vadne. Uprimne, nevim jestli bych si to objednal. Je ale pravda, že sem s tím jel jenom chvilku a motor měl najeto jenom asi 80km. Asi bych volil spíš 1.4TSI, kdyby byla v nabídce. Ale na klidnou jízdu tohle určitě bude bohatě stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...