Přejít na obsah

zpětná zrcátka OII FL


Denis Kalus

Doporučené příspěvky

Protože je to Škodovka no, co Ti mam povídat... Jinak mě to svítilo když se zrcátka odklápěly (odklápějí se při odemčení a ne po nastartování)... Zeptej se Goose  :kol-28:

 

Jinak kdyby někdo věděl čím může být to blbnutí jednotek (Goose říkal že to musí nějak resetovat ty jednotky, takže asi napětí kolísá), tak dejte vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrcátka s odklápějí dle toho jak jsou nakodovaný, bud při otevření dveří (možná odemčení, to nevím jistě) nebo až po zapnutí zapalování, tak jak mě, ale to jde myslím až u nověších jednotek

Editováno: , autor: kadlec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Goose říká, že jemu to běhá normálně, nevím proč mě to nejede. Potřebuju nějak zjistit, co se děje s elektrikou když zamknu a odemknu, jestli nedochází ke ztrátě napětí a tím se neresetují jednotky, ale nejsem elektrikář a nevím jak to zjistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
Návštěvník

Zdravim, mam jednotky v dverach s kodmi:

1T0 959 701 AA

1T0 959 702 S

 

Podla toho co som sa docital, tak na nich funguje aj sklapanie.

Momentalne mam el. zrkadla, s osvetlenim nastupneho priestoru.

Staci mi kupit sklopne zrkadla a ovladac na sklapanie + dokodovat?

Jednotka ma tie PINy, do ktorych zasuniem novy konektor zo zrkadla a bude to pasovat bez nejakej upravy?

P.S. na sklopenie praveho pri spiatocke potrebujem este nieco naviac, ci staci len take zrkadlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...