Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Snad si nemyslíš, že vysypu statisíce za něco, z čeho mi pak několik let bude špatně? Sis dnes přehřál hlavu, ne? Můžu přehlídnout nehezké drobné detaily (ty se najdou vždy a všude), ale toto opravdu ne. Nejsem tak bohat, abych kupoval hnusné věci.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes uz se na to koukam tak, ze kdyby slo jen o tu radicku jsem nejspokojenejsi na svete - tedy jako Clint.
No vidis a mne se treba Citigo docela libi. To uz je vec kazdeho. Kazdemu se libi neco jineho. Mne se treba vubec zatim nelibi ten slavnej Kodiag. Jinak designem mi co do vyvazenosti atd. se nejvic libi S3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Multipla byla hrozný auto (design) ale bylo to jedno z mála aut pro 6 lidí a ještě oproti konkurenci za poloviční cenu. Ale byla proste hnusná ta přední část pod sklem. Jinak to celkem i šlo. Jinak ja kdybych měl money, šel bych do Mazdy 6, včera jsem se v ní svezl a naprosto nadšenej. Je to rok 2015 v kombajnu a lepší výbavě. Motor dvoulitr benzín (přesné parametry nevím). Ale fakt super auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trojkove Mondeo měl švára 5let a hodně rád se ho zbavil na sněhu to byly sáně.  

Tvl Petře co to furt máš s těma dveřmi diť ve dvojce je na tom papundeklu nalepena uťěrka a to ti nevadí?  Já si loket dávám na tu kožku, vůbec nemám důvod se opírat o ten plast.  Co by jsi tam chtěl mít alcantaru? dit je to blbá škodovka. 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...