Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Stringo napsal:

Ma posranej kus nebo je to hroznej uplakanek. Ja jwzdil Rapida nekolikrat jednou dokonce dlouhodobe (3/4roku) a uplne normalne fungoval a nic extra se nesralo. Jen je to proste Rapid...

no krám no na běžný ježdění, kterej nejede a to auto vypadá jak když si kaban v noci při sraní na záchodě řekl, proč dělat jiny auto, jenom vezmu O1 a dam tam design z O3.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Clint napsal:

Hluk z venku tu furt řeší Kokta, já to tedy ještě za ty dva roky ani jednou nezpozoroval. Přijde mi to úplně v pohodě. nemyslím si, že by to vybočovalo z nějakého průměru. Možná má Kokta špatné těsnění....

na O3 je u předních oken děsně slyšet hluk z venku, to prostě nedomysleli. furt kontroluji jestli nejsou otevřeny okénka. a je jedno jestli máš pomalou RS verzi nebo 1.4 TSI nebo 2.0 TDI... nedejbože ještě když venku fouká, tak to máš do uší šílený zvuky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při větru slyšet je, ale to je normální. No a možná to dělají zrcátka, ten hluk jak říkáš. Mně to přijde v pohodě a ani bych o tom nevěděl.

 

Možná jsem zvyklej z motorky :D:D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítám tě mezi námi. Jsme tu skvělá parta. To že na sebe všelijak pokřikujeme a jeden druhému se smějeme a černý humor je tu běžnou věcí, na to si budeš muset zvyknout :D  Ale všechno v duchu legrace a dobré nálady.  Já jsem tady vedoucí. Petrrr je místní plačka a Kokta náš závodník :D   Pawouk to trochu usměrńuje a Motosman je náš znalec silničních pravidel. Pancho gigolo, Stanmar milovník autobusů Ikarus a Rádius chodíce reklamace a vedoucí servisu Dacia. No a Sabiza s Kočkaginem jsou celkem noví.....jako ty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem bojovnik za prava majitelu znacky skoda a to nekdy proti jejich ruzove vuli. Vracim lidi, kteri jsou pohlceni koncernem z5 do reality. Je to boj s vetrnymi mlyny. S kazdym novym modelem je uvrzeno rada lidi do teto pasti a ja jim nabizim svou pomocnou ruku abych jim otevrel oci a dostal je tak ze sevreni koncernu. Nekteri to dokazi sami, nekteri potrebuji pomoci a nekteri bloudi mezi obema svety a tapou. Viz. Clint. Clint verbuje nove rekruty aby povznesl klub a ceka ze ho budou oslavovat a zase spolecne vzyvat Kabanovi vytvory na oltari. Pac ody na Skodu jdou zde v utlumu.
Ale ja jsem zde a vzdy budu pripraven bojovat. Rikejte mi Denim rescue fighter.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Petrrr napsal:

Ja jsem bojovnik za prava majitelu znacky skoda a to nekdy proti jejich ruzove vuli. Vracim lidi, kteri jsou pohlceni koncernem z5 do reality. Je to boj s vetrnymi mlyny. S kazdym novym modelem je uvrzeno rada lidi do teto pasti a ja jim nabizim svou pomocnou ruku abych jim otevrel oci a dostal je tak ze sevreni koncernu. Nekteri to dokazi sami, nekteri potrebuji pomoci a nekteri bloudi mezi obema svety a tapou. Viz. Clint. Clint verbuje nove rekruty aby povznesl klub a ceka ze ho budou oslavovat a zase spolecne vzyvat Kabanovi vytvory na oltari. Pac ody na Skodu jdou zde v utlumu.
Ale ja jsem zde a vzdy budu pripraven bojovat. Rikejte mi Denim rescue fighter.

:skoda:

 

                    ... ÁMEN  ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže chlapi, nastal čas uveřejnit výsledné datum prosincového srazu!

 

 

Clintův Čaj o páté

 

se bude konat v úterý 20. prosince klasicky od 17:00 hodin

 

v restauraci v Nesuchyni, stejně jako v říjnu a listopadu.

 

 

Co můžeme očekávat? 

Zajímavé historky ze Škodováckého podsvětí, dobrou zábavu, skvělé žrádlo a návštěvu chromého Santa Kozáka :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu, ze mam 19. planovanou firemni besitku byvaleho zamestnavatele tak asi nedorazim. 12. Becherpkatz pozvanka od jednoho vyrobce cerpadel. 22. nase firemni besitka. No proste ten nas maly prdelka mi dava pekne zabrat. Nemam vubec cas. [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O nicom jsem napsal schvalne. No jako Stringo abych koukal na ruzove zahrady nikoliv. Ale staci ze ted domu denne chodim v 18 19h z prace a nekdo se ted doma musi starat o vse ostatni kdyz se zena stara o dve deti a hlavne o 3tt kojence a v noci se moc nevyspi atd. Udelat jedno dite a pak jed na sraz 20km umi kazdej. [emoji3] I kdyz Tobe se vlastne stara o manzelku soused Arab a Pancho kdyz nejsi doma. Hadej proc jako nahodou Pancho zase nemuze. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, foxdivemaster napsal:

me by teda vadilo jezdit s volantem na prave strane :D

 

před 18 hodinami, LucasCZE napsal:

Taky si rikam. Navic i kdyz je volant vpravo, plyn se porad ovlada pravou nohou. A co ma tempomat spolecneho s brzdou a spojkou mi neni jasne. :D Asi ma pri rizeni jen nejak propletene nohy. :D

Ouu, nějak jsem se upsal - ale pochopili jste to dobře, samozřejmě se jedná o pravé koleno :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Clint napsal:

Vítám tě mezi námi. Jsme tu skvělá parta. To že na sebe všelijak pokřikujeme a jeden druhému se smějeme a černý humor je tu běžnou věcí, na to si budeš muset zvyknout :D  Ale všechno v duchu legrace a dobré nálady.  Já jsem tady vedoucí. Petrrr je místní plačka a Kokta náš závodník :D   Pawouk to trochu usměrńuje a Motosman je náš znalec silničních pravidel. Pancho gigolo, Stanmar milovník autobusů Ikarus a Rádius chodíce reklamace a vedoucí servisu Dacia. No a Sabiza s Kočkaginem jsou celkem noví.....jako ty ;)

Ježíšmarjá , prej vedoucí cha cha

 

Dr. Chocholoušek

vedoucí pirátského klubu

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...