Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

A ja bych toho Kardiaka docela i bral. To by v tom musel byt alespon 3.0 TDI 6ti valec aby to bylo o necem. Jinak je to pojizdna armara z venku. Kvituji ze pohodlna. Je ovsem otazka jestli to co Kodiaq nabizi to malo navic oproti klasice (O3,S3) za ty vyssi provozni, porizovaci naklady stoji. Popravde i kdyz se mi tam par veci nelibilo tak o malo vice me zaujala O3 fl 4x4 TDI 135kw DSG od Stana. Neni o tolik vice mene pohodlne a jizda s ni byla hbitejsi a tam ten vykon byl znat a i to DSG by se mi uz v takovem aute libilo. Ja nejsem sportovni ridic a vzdy dam radeji na pohodli a komfort.

Skodovky v techto vrcholnych vybavach maji opravdu co nabidnout. To jsem nikdy nepopiral a nehanil. To o co jde je kvalita co to pak vsechno kazi a Kodiaq nebude vyjimka. Jsem zvedav co si v tomto smeru pro sve zakazniky Skoda pripravila. A to nemyslim zle, ale je to bohuzel tak.

 

 

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo. Vzhledove je to hnus fialovej ta svetla. Ale musim uznat ( slespon mne to tak prislo) ze skutecnost je stale otresna ale ne tak jak na fotce. Nevim cim to je ale ty fotky mu ubiraji na vzhledu nehorazne. Neni to holt fotogenicke auto. Trochu pozapomenout tomu davaji i ty Led svetla ktera jsou super. S halogenama to musi byt na zvraceni. Jinak ta svetla pro me co jsem zvyklej na zarovky ( byt NBU) je to jako v Jirikove videni. Ovsem az na mlhovky. Corner bych u toho hned vypl. To je pak na bliti taky.

Pravda u Kodiaqa jsme mlhovky ani nevyzkouseli, skoda.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Petrrr napsal:

Stan to tvrdil tak asi jo. Fakt to jelo slusne.
Ty si Stane pokoril Oziho? Kuuuurva ten musel brecet celou noc. Zaroven pak nahore taky asi tankoval ne? emoji23.png

Ale prdlajs, Ozák pouze zahříval motor, pak se kolem nás na dálnici mihnul červený přízrak a v mžiku zmizel směrem ku Praze. :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem sledovaný big brotherem, tedy když auto stojí, vědí kde a kolik jsem ujel a za jakou spotřebu. Psal mi dneska na fb právě ten, co mi ho půjčil [emoji6] Kudy se jede ovšem nevidí. Na dálku pak auto může rozblikat a rozhoukat. Nějaká škoda aplikace údajně. Na druhou stranu to chápu, není to auto za stovku...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...