Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 29 minutami, beuticek napsal:

To já za chvíli začínám hrát ve Vagonu v Praglu. Prazaci, kdybyste neměli co dělat, přijďte na koncert. 

 

před 22 minutami, Petrrr napsal:

Ty hrajes v Moravance? emoji23.png
No dobry napad. Babovku nemam, ale jdu si udelat espresso.

Ve Vagonu ? No jestli je to na nádraží, tak to bude asi něco pro Petrrra a Vencu :t

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene at jde pracovat sem www.skodamabudoucnost.cz ted v reklame rikali ze se bude ucit od profesionalu pry. [emoji23] Asi myslel ty od tech pubertaku co jim jeste nevyschnul inkoust na vyucnim liste na automechanika. Pripadne od tech holek co tam vari to kafe a buh vi co jeste delaji o prestavkach uvreditelu pobocek [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/brit-vyjmenoval-5-nedostatku-faceliftovane-octavie-vzal-si-na-to-ctyri-oci/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

 

Třeba to plato by mě zajímalo, vždyť se vždy dávalo podél zadních sedadel ne ze zadu? I Rapid to tak má, nebo tady to nejde?

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, třeba to posraný plato z liftbacku sem vyhodil hned po koupi auta, protože je totálně k hovnu. Vezeš psa nebo nějakej material a nemáš to pak kam dát.... to vymyslel krypl v Boleslavi.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rapidu se zasouvá za zadní sedadla ve stejném sklonu jako jsou opěradla, pravda, to platí pokud nepotřebuješ sklopit zadní sedadla a využít i tento prostor, to plato by tam pak logicky překáželo. Ale to se mi ještě nestalo, že bych potřeboval. Než vozit v autě psa a to kdekoliv, to bych ho raději zastřelil a materiál na stavbu nevozím :-) 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...