Přejít na obsah

pojisteninapokuty.cz - otestujeme jejich služby?


Pawlisko

Doporučené příspěvky


 
Jak není znám viník? Ty snad nevíš komu pučuješ auto? U firem to je jasný, tam vedeš knihy jízd, u půjčoven taky. A ty když někomu pučíš auto, tak snad víš komu.
Jelo auto s tvojou SPZ-RZ rychle? Jasně, že prvně dojdou za tebou. Tak jim řeknu, auto měl ten a ten (servis, kámoš, milenec/milenka..) MANŽEL/KA a je to. Ať se ptaj tam.
Pokud nechceš drahou polovičku napráskat, tak zaplať flastr a s drahou polovičkou si to vyřiď.

Tady je přesně vidět, jak je pro vás ústava jen kus bezcenýho papíru. Nemá cenu nic vysvětlovat tomu, kdo vymění svobodu a ústavně i listinou základních práv a svobod deklarovaný právo za něčí rychlou jízdu změřenou buzerbudkou k vydělávání na bazén.
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inu, ustava a souvisejici (resp ti, co je tvorili) nepredpokladali takovou koncetraci hovad, pro ktere je legislativa jen car papiru, ktery je omezuje....

 

Vzdy, kdyz potkavam takovy vytecniky jsko jsi ty, rikam si, presumpce viny nemusi byt obcas tak spatna.

 

bohuzel, to presne do takoveho stavu speje - ale vinikem nejsou poslanci, vlada neno treba policajti. Vinikem jsou Lukasove Urbankove, kvuli kterym se to deje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klidne ti ho pujcim .. v pripade spachani prestupku bez skrupuli oznacim tebe jako toho, kdo v tom aute v tu chvili sedel .. a to i kdyby jsi byl třeba syn/bratr/kamarad nevim kdo.

 

ja fakt nechapu v cem je problem, chovat se jak clovek ... uz jsem to tu psal .. nejezdim nejak dlouho (deset let, necelých) ... jezdim relativne hodne (vyrazne nad evropsky prumer) ... ale ze bych se kdy nekdy citil buzerovan nebo pronasledovanej policajtama? nejezdim vylozene podle predpisu ... jezdim cca limit + 10 - 15 ... celkova bilance za moji ridicskou karieru ... dve pokuty za rychlost (v radu několika stovek), jedna pokuta za odbocovani tam, kde jsem nesmel ... 

 

bud mam nehorazny stesti a na policajta nenarazim jak je rok dlouhej (nepravdepodobne), a nebo tech par jedincu tady, co resi pojisteni pokut a podobne věci jezdi jako naprosti cur*ci, protože jinak si jejich problémy s dopravnimi předpisy nedovedu představit. a jejich chovani tady me presvedcuje, ze ten problem je u nich, ne v legislative nebo v pravidlech.

Editováno: , autor: Tragedie_v_JZD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky asi štěstí. Zatím jen kontrolní kontroly, ale kluci se chovali slušně, takže OK. Pouze jeden výstup s MP.
Ad auto. Můžeš mě klidně nahlásit, já to zapřu a platíš ty. Tenhle paskvil je prostě proti všemu. Tím narážím na smysl trestu/výchovný efekt a hlavně zavinění (které není nijak doloženo). To je stejný, jako přijít domů, zmlátit psa, protože ti před půl rokem sežral večeři.
A obec? Ta má výběr už rovnou v rozpočtu. A ten se musí naplnit stůj co stůj. Takže už z principu podjatost jak prase. Atd. Atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Tragedie_v_JZD napsal:

klidne ti ho pujcim .. v pripade spachani prestupku bez skrupuli oznacim tebe jako toho, kdo v tom aute v tu chvili sedel .. a to i kdyby jsi byl třeba syn/bratr/kamarad nevim kdo.

 

ja fakt nechapu v cem je problem, chovat se jak clovek ... uz jsem to tu psal .. nejezdim nejak dlouho (deset let, necelých) ... jezdim relativne hodne (vyrazne nad evropsky prumer) ... ale ze bych se kdy nekdy citil buzerovan nebo pronasledovanej policajtama? nejezdim vylozene podle predpisu ... jezdim cca limit + 10 - 15 ... celkova bilance za moji ridicskou karieru ... dve pokuty za rychlost (v radu několika stovek), jedna pokuta za odbocovani tam, kde jsem nesmel ... 

 

bud mam nehorazny stesti a na policajta nenarazim jak je rok dlouhej (nepravdepodobne), a nebo tech par jedincu tady, co resi pojisteni pokut a podobne věci jezdi jako naprosti cur*ci, protože jinak si jejich problémy s dopravnimi předpisy nedovedu představit. a jejich chovani tady me presvedcuje, ze ten problem je u nich, ne v legislative nebo v pravidlech.

 

se státní policíí problém není, profrčel jsem kolem nich ve 145 na dálnici nebo 100 na pěkné silnici a pohoda. Problém je s MP co si z toho udělali business, ostatní stejně jako s parkováním. Proč je všude na jižní spojce 80 a najednou to místama srazí na 70 do tunelů a pod, proč je na výjezd z břevnova na blanku 50 km/h ? proč jsou na P6 radary na 30 km/h ? S bezpečností to nemá nic společného, je to čistě na vydělávání peněz. Ty radary se věčně posouvají, neustále tam mění rychlostní limity, já teď čekám kdy zase změní rychlost na 5.května. Je to buzerace nic víc a z mého pohledu je vyhláška totalitní šikana a nástroj jak z lidí tahat prachy aby měl někdo jak psal kolega na hoře "na bazén". Ted navíc expert Idiot.Ťok prosazuje radary na mýtné brána... proboha co je to zase za čú*ákovinu ? Už ťed je D1 jak housenka, co nabouchali radary do zúžení tak tam ichtylové pro jistotu jezdí 60 km/h, kolik lidí na D1 jede výrazně přes 130 km/h ? 1 ze 100 ? a přeháním protože většinu času se ta rychlost ani nedá překročit. Co to bude mít za následek ? Housenkování provozu. Náhlé zbrklé brždění, snížení plynulosti provozu. No bude to něco hrozného, stejně jako ve městech, kde např. po mostu barikádníku mažou lidi 60-80 a za mostem před radarem se začne hulit z brzd na 40 km/h, to má fakt pointu tohle ! Ne jako radary jsou prostě zlo, s plynulostí provozu ani bezpečností to nemá prach nic společného. To píšu jako člověk co jezdí dle předpisů ale oceňuji plynulost !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, lukas.urbanek3 napsal:


Tady je přesně vidět, jak je pro vás ústava jen kus bezcenýho papíru. Nemá cenu nic vysvětlovat tomu, kdo vymění svobodu a ústavně i listinou základních práv a svobod deklarovaný právo za něčí rychlou jízdu změřenou buzerbudkou k vydělávání na bazén.

To není o cáru papíru. Jen pokud si něco pořídím, tak mám za to zodpovědnost. Ať to je auto, chlast, kudla nebo cokoliv.

Když pučíš někomu pistol, ať si na střelnici zastřílí, a on někoho byť neúmyslně zraní a podle kulky dojdou za tebou, taky to necháš na sobě nebo řekneš to je v poho? Nebo řekneš komu si pistol pučil?

A rychlá Jízda? Pokud pojedeš o 0,1 km/H rychlejc a chytnou tě, je to buzerace. Ale pokud pojedeš na třicítce kilo, tak si trest zasloužíš a není to o bazénu.

 

A co jiný pravidla? Třeba přednost z prava? STOPka? Přece tě nikdo nebude omezovat a říkat ti kde máš zastavit.
Asi se na to dívám jinak. Ano sou dobrý pravidla a i nesmyslný. Ty nesmyslný se budu snažit změnit, ale holt je nebudu porušovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, motosman napsal:

.
Ad auto. ...... Tím narážím na smysl trestu/výchovný efekt a hlavně zavinění (které není nijak doloženo).

Když já sem známímu pučil auto a von v Ostravě letěl jak raketa a přišla mu fotka, tak sem mu jí taky dal, ať si to zacálne. Von valil, von dostal trest. A výchovnej efekt to mělo stejnej, jako kdyby jel svým. Pokuta došla cca do 14i dnů.

 

 

já to zapřu

To je o tom, jestli se k tomu postavýš jako chlap nebo jako svině. Respektive, jestli seš kámoš a třeba i jindy něco budeš potřebovat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, lukas.urbanek3 napsal:


Tady je přesně vidět, jak je pro vás ústava jen kus bezcenýho papíru. Nemá cenu nic vysvětlovat tomu, kdo vymění svobodu a ústavně i listinou základních práv a svobod deklarovaný právo za něčí rychlou jízdu změřenou buzerbudkou k vydělávání na bazén.

 

přiznej se, že ty jsi tu Listinu základních práv a svobod nikdy nečetl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přirovnání s pistolí je úplně mimo, ať už proto, že způsobení nehody nebo porušení něčeho je velkej rozdíl, tak i proto, ze pořád půjdou po tom, kdo nehodu způsobil. A já mám plný právo odmítnout sdělit, kdo to byl. Jenže když tu někdo prohlašuje, že souhlasí s presumpcí viny a ještě navíc kvůli mě, tak je tu asi něco hodně spatně... Ono mně je to v podstatě jedno, vy si ty pokuty plaťte jak chcete, utahujte si šrouby jak chcete, jsou věci, s kterýma prostě nehnete. Stejně to nakonec spadne jen na vás, na ty strašně slušný. Jenže v tom Já prsty nemám, to obhajujete jen vy. A jestli je pro vás nedání přednosti stejný jako rychlejší jízda, dobře, váš názor. Wittmann, článek 37. odst. 1 sis asi zase nečetl ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta z vás zmiňuje MP a parkování jako buzeraci, ale

 

Pokud stojíš 4,95 m vod přechodu, je to buzerace. Pokud stojíš celým autem přímo na něm, tak bys flastr dostat měl. Nebo jak teď v Brně dost často lidi s osobákem zastavý s osobákem u kolejí tak,že neprojede šalina, ikdyž vedle se vejde náklaďák. A výmluvy: neviděl sem koleje i když po nich šlapu = di na oční pěšky nebo myslel sem, že po těch lesklejch kolejích nic nejezdí. A to je na flastr. 

 

 

Ale už se hodně točíme mimo původní téma a autor by se měl vyjádřit zda to tu chce nechat nebo odtrhnout do novýho vlákna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Luďa napsal:

Spousta z vás zmiňuje MP a parkování jako buzeraci, ale

 

Pokud stojíš 4,95 m vod přechodu, je to buzerace. Pokud stojíš celým autem přímo na něm, tak bys flastr dostat měl. Nebo jak teď v Brně dost často lidi s osobákem zastavý s osobákem u kolejí tak,že neprojede šalina, ikdyž vedle se vejde náklaďák. A výmluvy: neviděl sem koleje i když po nich šlapu = di na oční pěšky nebo myslel sem, že po těch lesklejch kolejích nic nejezdí. A to je na flastr. 

 

 

Ale už se hodně točíme mimo původní téma a autor by se měl vyjádřit zda to tu chce nechat nebo odtrhnout do novýho vlákna. 

dostal jsem pokutu za to že čumák mého auta přesahoval zonu stání, kola byla v zoně takže to máš nějakých 20 cm přes. v 9 z 10 případů se jedná o buzeraci ten desátý stejně potrestaný nebude, protože je to pan někdo, asi jako ta kauza kdy poslanec stál na přechodu několik hodin a nic se nedělo. V konfliktu jsem za svých 12 let cestování byl zásadně s MP nebo magistrátem. Se státní policií pouze kilo za to že jsem nesvítil. Je to zcela evidentně business nic víc nic míň, důkazů je kolem toho spousta. Stejně jako celé slavné modré zony. Nemůžu vyjet ani ze své ulice. Fakt super zavedou modré zony a možná se někdy postaví P+R (takže nikdy nepostaví) jako sory P+R měli být přece mnohem dřív než nějaké zony. Zony nic neřeší jen tahájí z lidí prachy a stejně nezaparkuju. Je to absurdní, všechno co je magistrátem a MP prosazováno a řešeno se týka výhradně jenom a pouze ziskem peněz, nikdy nic neřešili, sem tam vyhodí feťáka z parku aby se neřeklo na jeho místo naběhne 10 dalších.

MP a služby magistrátu nejsou služby občanům, je to zcela normální podnikání některých osob založené na buzeraci občanů. Nikdy nic neřešili a nikdy nic řešit nebudou. 

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, 15degren napsal:

se státní policíí problém není, profrčel jsem kolem nich ve 145 na dálnici nebo 100 na pěkné silnici a pohoda.

 

Očividně se názory na pohodu liší.

 

Třeba ty měřený úseky s třicítkou na šetce, jsou kvůli těm přechodům, kde obdobní "pohodáři" zmasakrovali už několik lidí. Kdyby lidi jezdili normálně, tak tam nejsou a není tam ani ta třicítka, která mě taky dost štve a o to víc nesnáším lidi, co tam jezdili 70.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wittmann

Bavíme se o těch třicítkách v těch kroucených uzkých uličkách a o těch předchodech formou retardéru a retardém kam se podíváš ? Ne tam radar nemá co dělat, stejně se tam víc než 50 jet nedá a před přechodem musíš zastavit jinak je to na očesání podlahy. Já tam nejsem schopný jet přes rychlostí limit, nejsem tak dobrý řidič, ale nevěřím že ty co to tam vyfotí ve 40 km/h přeletí ten přechod který je vyvýšení rychleji než 30 km/h

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, motosman napsal:

Já mám taky asi štěstí. Zatím jen kontrolní kontroly, ale kluci se chovali slušně, takže OK. Pouze jeden výstup s MP.
Ad auto. Můžeš mě klidně nahlásit, já to zapřu a platíš ty. Tenhle paskvil je prostě proti všemu. ...

 

 

Ale prd - vymluvy. Pomud budes syn a zapres to, dostanes po papuli. Pokud budes kamarad tak taky dostanes po papuli (a jeste spolu skoncime)... Takze porad pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále platí moje nabídka. Pojďme se potkat v Praze, já vám ukážu Vinohrady a Vršovice a pak se můžeme bavit o tom, co je a co není buzerace. Pak si můžeme dát pivo.

Mám takový pocit, že tu jsou 3 skupiny lidí. Představte si 3 proudovou dálnici. Vpravo jede posera 90km/h, protože je to na ní moc rychlé. Uprostřed jede vzorný řídič 120, který nikdy neudělal žádný přestupek (to je většina z vás, co tady hlásáte "je to rebel"). Vlevo jezdí řidiči 140-160, protože 120 fakt nepojedou. Ten vpravo to má v paži, vůbec to neregistruje. Ten uprostřed nadává a strašně v autě p*čuje, že jsou řidiči hovada, jak ho mohou vůbec předjet, když on jede skoro 130km/h!... 

A pak jsou tu řidiči, kteří jedou 140-160, nikoho neomezují a když to mají v hlavě v pořádku, tak jsou i méně nebezpeční než ti dva. 

A u toho parkování ještě jednou... jezděte si kolečka a hledejte si místo v jiné části města, já na to nemám nervy ani čas. Zastavím si tam, kde uznám za vhodné. A když přijde bloček? Tak přijde, já to řešit nebudu. Vadí vám to? Vaše mínus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, lukas.urbanek3 napsal:

 článek 37. odst. 1 sis asi zase nečetl ty.

a jak s tím souvisí kasírování provozovatelů aut za porušení jejich povinností? Tom s tím přece vůbec nesouvisí. Právo na odmítnutí výpovědi je plně zachováno. Možná si tu listinu přečti celou a nejen to, co se ti hodí. A hlavtě ta práva platí pro všechny a aby byl tento mechanismus zajištěn, tak existuje zásada, že tam co začínají moje práva, končí ta tvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to úplně ideální, ale paragraf 125f silničního zákona vznikl právě kvůli rádoby bojovníkům za lidská práva, kteří si z celé listiny přečetli jen jeden odstavec.

Pro ostatní paragraf 125f říká, že: "Právnická nebo fyzická osoba se dopustí správního deliktu tím, že jako provozovatel vozidla nezajistí, aby při užití vozidla na pozemní komunikaci byly dodržovány povinnosti řidiče a pravidla provozu." A má to být ochrana před výmluvou na osobu blízkou.

 

A právě ten paragraf časem dost možná dožene všechny ty, co úředníkům nahlásí fiktivního viníka (dlouho to fungovalo spolehlivě). Pokud se totiž nikoho nepodaří dohledat, tak nedojde k prokázání viny konkrétní osoby, tím pádem přichází ke slovu právě paragraf 125f. A nejvtipnější je, že už tam nejde o pár stovek (strop je 10 tisíc).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi to je mazec toto co tu nekteri rikate,kurva porusim neco tak za to zaplatim a je jedno jestli ja si myslim ze je to dobre nebo ne,je to tak ve vyhlasce tak mam proste smulu,jde videt kam to tady pomalu speje,nekteri by meli prestat videt jenom sebe,schovat vaginy a ukazat koule,rano kdyz vozim decka do skoly tak je tam skoro pokazde chaos a zmatek prave kvuli dementum co parkuji jak tupci,pak jsou vsichni nervozni a lidi pak chybuji a uz nekolikrat doslo k ujme na zdravi ditete co proste nekdo prehlidl,stat se to memu decku tak ten co tam stava pravidelne jak debil tak zere uz jenom brckem,nejsu taky svaty litam nad limity a mam taky hlavu ale ne nato jak vyjebavat se zakonem za svoji demenenci a vychcanost,zmrd zustane zmrdem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja treba nemam nic proti tomu, kdyz se pachatel prestupku snazi vyvinit a pokutu neplatit, take mi jako provozovateli vozidla prisla fotka z radaru s vyzvou k uhrazeni 1000 Kc. Nezaplatil jsem, tak mi prisel prikaz k uhrazeni pokuty 1500 Kc + naklady spravniho rizeni 1000 Kc. Podal jsem odpor a branim se, ale rozhodne bych si kvuli tomu nehradil pojisteni, mam obavu, jestli ma ta firma http://www.pojisteninapokuty.cz vubec licenci na poskytovani pojisteni a jestli ti lide, co ridice obhajuji, jsou vubec advokati? Licence povoluje pojistovnam CNB a advokat musi byt clenem CAK, jinak nemuze v ramci podnikani poskytovat pravni sluzby.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Pawlisko napsal:

A pak jsou tu řidiči, kteří jedou 140-160, nikoho neomezují a když to mají v hlavě v pořádku, tak jsou i méně nebezpeční než ti dva. 

Takze kdyz nastane modelova situace, ze ten predpisove jedouci 130 dojede kamion jedouci predpisovych 80 a chce jej plynule predjet bez toho aby snizil rychlost, tak nemuze, protoze v levem mezitim priletel mene nebezpecky ridic 160 a zabranil mu tak v najeti do leveho pruhu. Predpisove jedouci ridic tedy musi brzdit a pak zase zrychlovat a samosebou u toho trochu picuje na ty, co nikoho za zadnych okolnosti neomezuji,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...