Přejít na obsah

COMMING HOME


tomina

Doporučené příspěvky

Ve Fabia sekci se ted resi dodatecna montaz Comming home http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...=0entry419884

Vim ze se to do nekterych edic davalo taky, ale nevim jak to fungovalo..svetla se rozsviti po kazdem zamceni a odemceni?? A jaka svetla sviti? Je to uz dlouho co jsem to zkoumal, ale neni potreba jiny spinac svetel?? nema jeste jednu polohu pro aktivaci comming home?Libilo by se mi to mit v octe taky, ale kde sehnat to "comming home rele"..ve skodovce to bude dost mastny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem se po tom take ptal, ale bez reseni :-) dodelat to asi pujde, videl jsem to na kamosovy r.v. 03 a fungovalo to nejak tak jako ze kdyz si vypnul motor a bliknul dalkovejma a pak vytah klicek tak se po otevreni rozsvitili svetla a svitili asi 30s nebo dokud jsi nezamknul. Ale treba se to uz posunulo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem, ze se svetla rozsvitej i po odemceni auta...a to asi ne :-( Podle toho co se pise ve fabia sekci by do auta stacilo dat ten modul a k tomu jeste rele..ale ve skodovce za to chtej podle etky docela dost..

ty vtipalek ;) to je funkcia "comming home" pri odomknuti by to fungovalo iba ak by si byval v aute :smich: to ti ma posvietit na cestu domov. podla mna je to funkcia dost na ... to ma opodstatnenie iba ak by si parkoval napr. ako v americkych moteloch teda pred dverami, ale bacha, nesmies nacuvat... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja kdyz chci nastopit - tak davam hledani auta blinkrama - jsou tu velke kaluze nerad bych se v nejaky utopil - takze bych taky ocenil neco jako prisviceni pri odchodu a prichodu - jen ve tme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to comming z home, se jmenuje comming live, nebo life, nevim presne, a ma to treba nektera vybava O2, takze rozsviceni svetel pri prichodu k autu uz nekdo taky vymyslel. A co teprve CORNER LIGHT, :palec2: to je vychytavka

CORNER light na O1 bude dost slozity :-) i kdyz jde vsechno, videl jsem pridavny dalkovy svetla od Helly, ktery "koukaj" i do zatacek. Reagujou na odstredivou silu .. ale byla to palka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem u nového RSa (OII) dobrou vychytávku ... při příchodu v noci k autu jen pomocí DO se rozsítí světla v zrcátkách stejně s vnitřním osvětlením, kde má OII blikny a prostor okolo auta je nádherně osvětlený ... ZÁVIST se mnou cloumala, když jsem tam stál u své okty v kaluži :smich:

Jsem tak přemýšlel, blikny do zrcátek bych nechtěl, ale to osvětlení ... B) Co takhle dát třebas dvě diody zespod zrcátka (nebyly by vidět v tom černym plastu) a připojit je jednoduše k vnitřnímu osvětlení?

Ale zase nějak udělat, aby to nesvítilo už při vytažení klíčku ze zapalování ... (co kdybych nechtěl vystoupit ... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem u nového RSa (OII) dobrou vychytávku ... při příchodu v noci k autu jen pomocí DO se rozsítí světla v zrcátkách stejně s vnitřním osvětlením, kde má OII blikny a prostor okolo auta je nádherně osvětlený ... ZÁVIST se mnou cloumala, když jsem tam stál u své okty v kaluži :smich:

Jsem tak přemýšlel, blikny do zrcátek bych nechtěl, ale to osvětlení ... B) Co takhle dát třebas dvě diody zespod zrcátka (nebyly by vidět v tom černym plastu) a připojit je jednoduše k vnitřnímu osvětlení?

Ale zase nějak udělat, aby to nesvítilo už při vytažení klíčku ze zapalování ... (co kdybych nechtěl vystoupit ... :smich:

tak si k tomu prirob logiku ze sa to rozsvieti az po otvoreni dveri. to je jednoduche zapojenie. len sa poriadne zamysli kedy to ma svietit a potom to zbastli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem u nového RSa (OII) dobrou vychytávku ... při příchodu v noci k autu jen pomocí DO se rozsítí světla v zrcátkách stejně s vnitřním osvětlením, kde má OII blikny a prostor okolo auta je nádherně osvětlený ... ZÁVIST se mnou cloumala, když jsem tam stál u své okty v kaluži  :smich:

Jsem tak přemýšlel, blikny do zrcátek bych nechtěl, ale to osvětlení ...  B)  Co takhle dát třebas dvě diody zespod zrcátka (nebyly by vidět v tom černym plastu) a připojit je jednoduše k vnitřnímu osvětlení?

Ale  zase nějak udělat, aby to nesvítilo už při vytažení klíčku ze zapalování ... (co kdybych nechtěl vystoupit ...  :smich:

tak si k tomu prirob logiku ze sa to rozsvieti az po otvoreni dveri. to je jednoduche zapojenie. len sa poriadne zamysli kedy to ma svietit a potom to zbastli.

Logiku? Kéž bych věděl jak ... elektrice toliko nerozumin, co to je a jak to vůbec vypadá??? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to comming z home, se jmenuje comming live, nebo life, nevim presne, a ma to treba nektera vybava O2, takze rozsviceni svetel pri prichodu k autu uz nekdo taky vymyslel. A co teprve CORNER LIGHT, :palec2: to je vychytavka

ta funkce se jmenu leaving home :-) a funguje tusim ze takto - pokud pred uzamcenim pouzijes comming home tak se ti pri nasledujicim odemceni dalkou zaktivuje leaving home a svetla se zase rozsvitej posvitej ti na cestu ... jinak to slapnuti do kaluze vecer je fakt o nervy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

kdysi se tu spekulovalo, jestli to existuje i pro OI, sice se pak dali čísla z ETKY, ale nikdo to neviděl naživo, takže přikládám fota, jak vypadá jednotka s kabeláží na tuto fci a funfuje to následovně než opustíte auto, bliknete dálkovejma, po zabouchnutí dveří se rozsvítí potkávací světla

post-6604-1205879515_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdysi se tu spekulovalo, jestli to existuje i pro OI, sice se pak dali čísla z ETKY, ale nikdo to neviděl naživo, takže přikládám fota, jak vypadá jednotka s kabeláží na tuto fci a funfuje to následovně než opustíte auto, bliknete dálkovejma, po zabouchnutí dveří se rozsvítí potkávací světla

Hmm, kedze je na fotke rozmazane ET-cislo, mohol by si ho prosim Ta napisat?

A este kolko to stoji u skodovky.

Vdaka. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...