Přejít na obsah

COMMING HOME


tomina

Doporučené příspěvky

Nebolo by ho lepsie umiestnit na stredovy vyduch v palubovke vedla snimaca oslnenia (pre climatronic)?

Umistit to pujde vice mene kamkoliv, kde je vyhled ven. Ale montaz do stredovyho ofuku neno zrovna nejjednodussi. U svy facelift palubky jsem ho nikdy nevyndaval, ale u predfaceliftu nejde ven bez vyndani pristrojovky. Proto mi prijde jednodussi dat ho bud do skviry mezi celni sklo a pristrojovku nebo mezi celni sklo a A sloupek. Osobne ho mam v plastovym kanale na kabelaz, kterej vede ze stropnice do el. zrcatka, ale to ma malo lidi, takze by se to jako bezny umisteni neuchytlo. Jinak bez cidla samozrejme bude take fungovat, ale tim se to degraduje jen na trochu lepsi modul denniho sviceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak ten modul z e-xenony.cz mi zas tak levnej neprijde. Muj modul bude o 200-300Kč dražší a bude mít v sobě i automatické svícení s ovládáním denních světel a k tomu i leaving home. Samostatny modul denniho sviceni stoji sám o sobě cca 500Kč. Navíc bude kabeláž na míru Octavii, Superbu a dalším koncernovým autům, včetně origo svorkovnic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

koukam ze to umlklo :(

No jasně! Není se co divit, když si senzor můžeš koupit v každem shopu. Nikdo se nebude zabývat složitou výrobou.... Mám tento http://www.cztuning.cz/index.php?action=detail&zboid=44787 .

Sice jsem ho kupoval jinde za jinou cenu, ale je to on. Každopádně jsem měl obavy, že to nebude fungovat nebo, že to nezapojím, ale pohoda. Funguje, na světlo reaguje velmi citlivě, takže je v provozu až po setmění. Doba nastavení cca od 10 do 40 vteřin. Mám ho zapojen na mlhové čočky - xenony by mi asi nebyly nejvhodnější.

Takže se toho neboj, kašli na mnohaměsíční čekání tady a jdi do toho!! Je to supeeeeeeer věc - obzvlášť teď v zimě, kdy je rychle tma!

Kdybys chtěl nějaké info nebo cokoli písni. Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Jaký má příkon xenon? Nemám je, nevím, ale počítám že 55, možná 60 W.

H3-ka v mlhovce má 55 W, takže vzhledem spotřeby to máš prašť jak uhoď.

Spíš bych řešil životnost výbojky a trafa, jestli jim to časté a do jisté míry krátkodobé zapínání nebude ubližovat.

Zas na druhé straně, jak často to používáš, míníš používat, jestli to za tu námahu, i když jen v nalezení a zapojení dvou drátů, stojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

oživím staré téma origo modul už stojí jen 480kč nebo vrakoviště 300kč takže jsem chtěl svoje auto obohatit, ale i když jsem vše pročetl není mě něco jasné. Mám xenony tj chtěl jsem tento modul připojit na mlhovky nebo raději na dálková světla (u xenonu H1) myslel jsem že to nebude problém ale někdo tu psal že když to připojí na mlhovky tak se mu coming home aktivuje pouze pokud předtím svítil mlhovkou. Jak to teda je? Představa byla večer přijedu vypnu zapalování vypnu světla bliknu dalkovejma, vystoupím následně zamknu a dálkové světla budou 30s svítit...........................................koukám že nikdo už neví...................................

Editováno: , autor: Tonny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Já mám ve fábii coming home na mlhovky a funguje, jak je v návodu, mlhovky předím nemusí být puštěné.

Navíc připojením na dálkové by se možná ten modul "zacyklil" Když se aktivuje rozsvícením dálkového světla.

Tady máte schéma:

post-12297-0-69186300-1415462745_thumb.p

 

 

Editováno: , autor: Drewie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Možná někdo o této funkci bude vědět víc. Mám Octavii 1, rv. 2004, 1,9 tdi 96 kw, výbava STYLE. 

 

Náhodou jsem zjistil, že když vypnu motor, vytáhnu klíč a vypnu světla (klasické úkony po jízdě-je jedno v jakém pořadí) a pak probliknu dálková světla (páčku k sobě) a pak otevřu dveře, tak se bliknou přední potkávací světla. Po cca 30 vteřinách se normálně zhasnou, samozřejmě od zavření dveří. Přijde mi to jako takový "manuálně zapínaný Comming home"   :))

 

Nevíte o této funkci něco víc ? Třeba k tomu je ještě něco víc, nebo to používám špatně.

 

Díky

Editováno: , autor: JarinSew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...