Přejít na obsah

COMMING HOME


tomina

Doporučené příspěvky

pokud má někdo zájem, mám dva kusy kabeláže s paticí na relé, cena tak 200,-Kč defakto jen za materiál, je to věrná kopie originálu, kdo chce, napište

Na Sk to asi vyjde draho poslat, co? :(

Nemas nahodou schemu ako to pripojit ked mam komfortku (2.5G) a co k tomu potrebujem?

Vdakaaa :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Sk to asi vyjde draho poslat, co? :(

Nemas nahodou schemu ako to pripojit ked mam komfortku (2.5G) a co k tomu potrebujem?

Vdakaaa :palec2:

na komfort se to vůbec nepřipojuje, což je výhoda ;)

na Slovensko to posílat, raději ne, pošta by byla dražší než to vedení :( raději osobně

Schému musim nějak zkulturnit, mám ji, ale jak od prasete :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na komfort se to vůbec nepřipojuje, což je výhoda ;)

na Slovensko to posílat, raději ne, pošta by byla dražší než to vedení :( raději osobně

Schému musim nějak zkulturnit, mám ji, ale jak od prasete :D

No na to pripojenie na komfortku sa pytam, lebo si o tom pisal...

"a je možné to dát do každé Oi u bez komfortní elektriky, je to zapojené na dveřní spínače a když je komfortka, tak na jeden vývod, co jde z ní."

kol108 A bol by si taky dobry a poslal mi tu schemu prosim Ta? :kol-133:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojenie je jednoduche, musis popripajat vsetky kable na spravne miesta.

Samotnu RJ zozenies na www.skoda-dily.cz a kabelaz si bud spravis, alebo kupis od rolbara (doporucujem kupit, rolbar ju robi priam krasnu :p )

Ked nie si elektrikar, behni s tym za nejakym autoelektrikarom / servisakom a on Ti to zapoji bez problemov.

myster: s tymi spravami netusim, skusim Ti nejaku poslat a Ty mi na nu odpises...

edit: takze mi to pise, ze si v skupine, ktora nemoze posielat/prijmat spravy. Skus napisat v admin sekcii niektoremu z adminov, aby sa Ti na to pozreli. Nespamoval si, alebo Ti to nezablokovali koli niecomu oni?

Editováno: , autor: olisoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...