Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI


1 236 témat v tomto fóru

    • 0 odpovědí
    • 1,1k zobrazení
  1. Budík teploty - 90?

    • 0 odpovědí
    • 770 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 728 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 723 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 654 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,4k zobrazení
  2. škubání motoru

    • 0 odpovědí
    • 1,1k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 2,6k zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 1,9k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 4,1k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 2,6k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 716 zobrazení
    • 1 odpověď
    • 4,1k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,1k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 3,5k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,4k zobrazení
  3. Relé 109

    • 2 odpovědi
    • 3k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 2,4k zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 5,1k zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 2,5k zobrazení
  4. Urval se mě motor

    • 4 odpovědi
    • 1,5k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,3k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 3,1k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 1,5k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Zdravím a rovnou položím otázku: funguje někomu na F2/R po FL signalizace prasklé žárovky tak, jak je popsána v návodu k použití? V návodu pro Fabii 2 z roku 2013 je to na str. 21, kapitola Porucha žárovek. Zde se píše: Kontrolní světlo se rozsvítí při poškození vlákna žárovky: › do 2 s po zapnutí zapalování; › při zapnutí vadné žárovky.  a dále, že: Na informačním displeji se zobrazí např.: INFORMACE Zkontrolujte pravé přední tlumené světlo! Mě to totiž na mé F2 (2014) takhle vůbec nefunguje. Samotná kontrolka se mi rozsvítí např. při závadě na blinkru, ale MaxiDot už nezahlásí, že je vadný blinkr ani která žárovka. Kontrolka také umí (překvapivě) nahlásit vadnou žárovku na přívěsu (mám originál tažné s chytrou ŘJ), nicméně opět bez textové specifikace, co je špatně (kdyby alespoň, že se jedná o přívěs...). Ale třeba u předních světel se nerozsvítí ani ta kontrolka - zkoušel jsem vyndavat žárovky tlumených světel i parkovaček (nejprve jednu, pak obě) a auto nezahlásí nic a to ani při opakovaném zapínání zapalování... Kódování bych měl mít už z výroby a správné - na BYTE 16 mám ty 4 BITy ve VCDS bez zatržítek, zkoušel jsem to i zaškrtnou a nic... Zadní světla jsem zatím nezkoušel...
    • Já mám objednáno First Edition Ultimate z W15 ale přesnější termín dodání nemám. Dostal jsem dvě nezávislé informace: září anebo červenec. To sledování stavu objednávky by mě taky zajímalo.
    • Oki, tak uz som spokojnejsi. Vdaka za info
    • Tak problém nalezen. Vzhledem k tomu, že mám zapnuté automatické zapínání světel, tak proto to udělá jenom v těch garážích a nebo ráno ještě za tmy. Když jsem zapnul osvětlení ručo přes den, tak skutečně po poklepání se rozsvítila jedna spodní žárovka - (dle servisního manuálu) - obrysové světlo - žárovka W3W. Měli jste pravdu s tím kontaktem a nebo načnutou žárovkou. Budu se na to muset mrknout. Dík
    • kam sme sa pohli s instalaciou @fsociety19x a @wirer?
×
×
  • Vytvořit nový...