Jump to content

Autohifi

Sign in to follow this  

Duc duc ..... :-)

12 topics in this forum

1. Zapojení autorádia

• 34 replies
      • 22,298 views
    2. origo autorádio

• 4 replies
      • 3,705 views
    3. Rádio a zásuvka

• 1 reply
      • 3,571 views
    4. Jaké autorádio do Faka

• 1 reply
      • 3,066 views
    5. Kabely k autorádiu

• 8 replies
      • 6,894 views
    6. priprava pre autoradio

• 50 replies
      • 13,256 views
      • 3 replies
      • 4,192 views
      • 6 replies
      • 3,040 views
      • 5 replies
      • 4,133 views
    7. antena

• 2 replies
      • 3,385 views
    8. nalepovaci antena

• 6 replies
      • 3,339 views
    9. Kvalita zvuku

• 4 replies
      • 3,965 views
    Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Ak si kupoval verziu 1.5 a podporuje az do 2.1 tak ti predali zly adapter. V2.1 sa nemusi kamaratit na 100% s Caristou.  Doporucujem precitat hned prvy prispevok tu.
      • Je normalne, ze regeneracia zacne skor, ako pri 100% zaplneni, jazdim 99% dialnice a zacne sa takmer vzdy pri 62%, skonci pri 12% ak ma podmienky dobehnut do konca. Ak napriklad auto vypnem pri 62% zaplneni, dalsiu jazdu vyjdem na dialnicu, regeneracia sa zacne hned ako sa motor ohreje na prevadzkovu teplotu, t.j. pri 63-64% zaplneni. Ak pri prebiehajucej regeneracii na dialnici s tempomatom na 130 vypnem tempomat a spomalim  (kamion v lavom pruhu, zapcha) a filter je uz zregenerovany pod 20%, regeneracia sa hned ukonci. Samozrejme toto vsetko plati pri aktivnej regeneracii.  U kazdeho je to inak, nezistil som, ako sa da nastavit napriklad aby regenerovat zacalo pri 80%-90% zaplneni filtra.
      • Barva super! Mně spíš vadí ta utopená kola. Na prospektech a ofiko fotkách pěkně vytažená, v reálu však utopená (totéž platí pro Kodiaq a Karoq). Rozumím ale proč. Poslední, hezky rozkročený, byl Yeti, ale poškození od kamínků bylo děsivé (mnoho lidí zde může vyprávět). Zástěrky z toho zase udělaly kačera nebo kočárek (asi jako na Superbu 1)...   
      • Barva nádherná, teda z čistě mého pohledu. Bohužel pro ten zadní nárazník to neplatí. Člověk si ale časem zvykne, tak jako u OIII FL.
      • Naprosto souhlasím, zlatý bubny. Teď jsem koupil rapida s kotouči a už vidím co budou za potíže. Kecy pseudozávodníků mě nechávají klidným, škodovky s bubny jezdím 35 let a naprosto bez problémů.  Připadá mi, že skáčeš z jedné veci na druhou. Povol lanovody a vyzkoušej jejich funkci, jestli je poškozený bovden budou přirezlé, co samostavy jsou ok? Teď jsem si dělal pakny a prasátka na fabii před stk (s tvými kilometry) a vše proběhlo bez problémů.