Jump to content

Autohifi

Sign in to follow this  

Duc duc ..... :-)

12 topics in this forum

1. Zapojení autorádia 1 2

• 34 replies
    • 24,108 views
  2. origo autorádio

• 4 replies
    • 4,299 views
  3. Rádio a zásuvka

• 1 reply
    • 4,147 views
  4. Jaké autorádio do Faka

• 1 reply
    • 3,641 views
  5. Kabely k autorádiu

• 8 replies
    • 7,643 views
  6. priprava pre autoradio 1 2 3

• 50 replies
    • 14,804 views
    • 3 replies
    • 4,623 views
    • 6 replies
    • 3,614 views
    • 5 replies
    • 4,561 views
  7. antena

• 2 replies
    • 3,968 views
  8. nalepovaci antena

• 6 replies
    • 3,896 views
  9. Kvalita zvuku

• 4 replies
    • 4,518 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• No to víš, je tu několik lidí, kteří mají svojí metodu, jak ochránit baterku před její EU degradací. Každý hájí tu svojí a rádi se pochlubí. což jiným vadí.   1) Ti, co to neřeší a za 3 roky koupí baterku novou. ještě je tu podsorta, která používá i SSS a zbytečně tím zatěžuje motor/statrét. 2) Další (ti co mají koule a vezmou to vlastních rukou a s ničím se neserou). vytáhnou kablík a hotovo. Je to rychlé a udělají to sami. Autu je to fuk. Jen je třeba si pohlídat, jestli vyřazený systém regulace nepřebíjí. Jinak to může fungovat dobře. 3) Tito si rekuperaci nechají potlačit od odborníka. V motorovém prostoru není nic rozpojeného a v paměti ŘJ není chyba (mě by tedy nevadila, no a co? Tak tam je) 4) Jedinec vytrvalec, co to dobíjí aby mu pak auťák baterku vysál.   Ještě jsou tu z mého pohledu psychopati, kteří se pořád něčeho bojí. Že odpojením něco způsobý a vlastně aní neví co. Hlavně aby si auto nerozbili něčím co se nedělá.  Nebo, že softwarovým zásahem na potlačení rekuperace přijdou o záruku, či co.... Psychopati se yznačují tím, že si na autě nic sami neudělají, protože se to přece nesmí, nemá, nedělá a od toho jsou autorizované servisy, kterým věří. Přitom zrovna tam jsou mnohdy diletanti nejrůznějšího ražení a kolikrát za svůj diletantismus ani nemůžou.  Jiní se bojí o planetu a rači si huntují auto vším možným, včetně podtáčení motoru, ovšem s ekologií to nemá   nic společného. Těmto psychopatům vadí všechno. Ptotože všechno je defakto nestandardní řešení a to se v nich ekluje. AS jim s tím nepomůže, protože to neumí, nebo nesmí. Tak tu vše hejtují a ani neví co chtějí a neumí si vybrat způsob jak problém vyřešit. Jsou ve frustrujícím bludném kruhu.  
    • Ano, v Rapidu úplně ta samá Varta EFB z výroby. Jak se Škoda staví k doporučení Varty, netuším. Resp. tuším, že baterie za dva roky zdechne a řeknou, že je to vlastnost.
    • Jo odečítal jsem z budíků. Na termostat jsem se ještě nedíval, nic jiného to už být nemůže?
    • Takže si myslíš, že vodní pumpou to být nemůže když je nová? Co termostat?
    • Ahoj.Má někdo zkušenosti s rozebranou el.vzpěrou? Poslední dobou se mi stává,že dveře vyjedou až nahoru a pak začnou pomalu padat.Jako když je "unavená" plynová vzpěra. Je v servomotorku-vzpěře ještě plynová vzpěra,která pomáhá motoru při zvedání?   Předem díky za radu.
  • Create New...