Jump to content

CITIGOe iV

ŠKODA CITIGOe iV začíná 124 let po založení společnosti nová éra automobilky ŠKODA AUTO. Tento čtyřmístný mini vůz je první sériově vyráběný vůz ŠKODA, který je výhradně poháněn elektromotorem o výkonu 61 kW.

8 topics in this forum

1. Nabíjení - Citigo iV

• 17 replies
    • 2,899 views
  2. CITIGOe iV 1 2 3 4 18

• 439 replies
    • 52,133 views
  3. Dojezd a spotřeba

• 15 replies
    • 2,217 views
  4. Wallbox

• 11 replies
    • 1,909 views
  5. Technická data - Citigo iV

• 0 replies
    • 207 views
  6. Servis, garanční prohlídky

• 2 replies
    • 952 views
  7. Skoda Connect v elektrickom Citigo

• 5 replies
    • 1,027 views
    • 0 replies
    • 2,467 views

• Aktuální příspěvky

• Příští týden to budeme rozebírat. Mrknu na pumpu a otlakujem aji ten chladič,kdyz oboje bude ok tak půjdem sundat tu hlavu. Až budu vědět víc tak dám sem vědět. Díky jinak za info.
    • Caute máte nejaké skúsenosti stuto firmu ? Www.firemniauta.cz ? Recenzie by potešili 
    • Tak jsem to dělal já (viz můj příspěvek ve vlákně kódování) kódoval jsem pomocí HEX+CAN kabelu a VCDS, Comming a leaving home by asi šlo i v Caristě.... - Automatická světla Vyměnit vypínač světel za vypínač s polohou Auto č. dílu 5L0941431E – důležité je označení E na konci. Také musíte mít vnitřní zpětné zrcátko samozatmavovací s čidlem deště a světla. pak: Jednotka 09-Centrální elektrika/Kódování 07/Kalkulačka pro dlouhé kódování/ Byte 17, Bit 4 – Assintance řízení světlo (ADL) aktivní. Zkontrolovat Byte 21, Bit 5 – snímač deště a světla (RLS) aktivní. - Coming/Leaving Home/ jednotka 09-Centální elektrika/Kódování 07/Kalkulačka pro dlouhé kódování/ Byte 17, povolit Bit 5 a 6, v případě, že to má fungovat přes mlhovky, tak bit 3. - funguje normálně s vypínačem světel na AUTO v závislosti na tom jestli je tma nebo světlo...V menu na maxidotu si můžu funkci vypnout.
    • Android auto v android 10 je, najdes to v : nastavenia, aplikacie, android auto. Vsimni si ze velkost apk je len par kb.! Je to preto lebo AA zatial nie je oficialne pre CZ/SK. Takze je potrebne ho doinstalovat. Stiahni si ho napr. tu: https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/ Po povoleni pouzivat AA v nasich krajinach bude aktualizacia dostupna aj obchode Play.
    • Aktualizace map chodí sama. Už mám třetí verzi map a ani jednou to po mě nic nechtělo (žádný potvrzení aktulizace). Měl jsem postupně 19.1, 19.11, 20.4. Jestli je tam ta poslední i teď už jsem se nějakou dobu nedíval.
  • Create New...