Jump to content

Interiér

Vybavení a úpravy interiéru

0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

Start the first topic

• Aktuální příspěvky

• Zpět k tématu, tady to není vlákno o mlhovkách
    • Jenom možná upřesnění, aby nedošlo k nedorozumění, že je potřeba to drtit pod plynem v otáčkách. Vypalování GPF u benzinového auta probíhá jinak: Jeďte rychlostí min. 80 km/h s otáčkami motoru mezi 3000-5000/min. Uvolněte akcelerační pedál a nechte vůz několik sekund pohybovat se zařazeným rychlostním stupněm. Tento postup několikrát zopakujte. U benzinového motoru je potřeba přivést na filtr vzduch s nespáleným kyslíkem, proto vysoké otáčky, ale s uvolněným akceleračním pedálem. Takže ideálně na dálnici, vypnout tempomat, z kopce podřadit, aby motor měl ty otáčky nad 3000/min a nechat na volno zpomalovat k těm 3000/min. Pak opět přidat na vyšší otáčky a znovu nechat zpomalovat. U klasického benzinového auta se toto děje za běžné jízdy. Ale u iV se pravděpodobně zpomalování motorem neděje tak často a tedy tam bude potřeba tomu občas pomoci...
    • Zdravím, mám klíč 1J0 959 735 P a komfortní jednotku 1J0 959 799 AH, klíč jsem spároval s imo a je spárovaná i dálka, zamykání a odemykání jde, ale kufr se neodemkne při podržení tlačítka otevření kufru, není chyba ve spínači v kufru? Děkuji
    • Já myslel, že Karoq má ty lemy od výroby jako Tiguan a ono se za to připlácí.
    • Výzva dobrá, ale co by mělo být na mlhovkách nelegálního? :D Pokud to budou samozřejmě originální mlhovky, nikdo v tom ten problém ani hledat nebude
  • Create New...