Přejít na obsah

vystřelováky Octavia


engelhart

Doporučené příspěvky

Někdo tu kdysi psal že strčením origo klíče do zapalování a s tím novým klíčem ........ (něco udělat)...... Tak že si ho sám nakóduju???!!! Je to reál??? Koupil jsem nový vystřelovák pro mladou a jsem línej jet s tím do Škodovky. Jde to?? A jak??

jde udělat jen DO

immo neuděláš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proces

1. Klic v zapalovani nechat v polohe Zapnuto

2. Manualne zavrit dvere druhym klicem ze ridic.strany,ak mate jenom jeden klic zamknout zevnitr

3. Jednim stlacenim na dalkovym ovladani-otevrit dvere se zapne alarm

4.Vyckat 6 vterin,pak zmacknout otevreni dveri,tim se aktivuje kodovaci proces a dalkove ovladani je preprogramovano (prispusobeno)

· POZNÁMKA : Ak preprog.vice dalek je proces ten samej, ale musi se znacknout otevreni 2,3 nebo 4 krat pro kazdy dalsi ovladac

· napríklad : Kdyz se preprogramujou 2 ovladace zmacknout odemceni dvakrát s 1 vterinovym intervalem mezi kazdym zmacknutim,opakovane pro 3 nebo 4 dalky nemackat 5 krat ,protoze se smazou vsechny dalky (cti dole)

5. Zapalovani do polohy vypnout

6. Vytahnout klic ze zapalovani,skontrolovat opreaci

7. Kodovani muze byt obnoveno az po 4 dalsich ovladacich

8. Zapalovani musi byt vypnuty medzi kazdym progr.dalsiho ovladani

Dalkove ovladani -mazani(1997 NA)

Proces

1. Zapalovani do polohy zapnuto a ponechat klic v zapalovani

2. Manualne zavrit dvere druhym klicem ze ridic.strany,ak mate jenom jeden klic zamknout zevnitr

3. Na dalkovem ovladani stalcit otevit dvere 5 krat za sebou ve vterinovem intervalu-spusti se alarm

4. Vyckat 6 vterin,zmacknout jednou otevrit dvere a pamet se vymaze

5. Vypnout zapalovani,vsechny dalky se vymazaly

Veľa šťastia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakodování immo: Ahoj, Tak jsem si koupil taky vystřelovák a immo jsem vyřešil jednoduše: Nový klíč origo škoda mi nešel přeprogramovat v zámečnictví kde mi to frézoval strčil ho do toho zařízení a říkal, že ten čip se nedá progr. a že musím do škodovky a naučit auto na ten nový klíč. BLBOST!!!!!!!! Jednoduše vyloupneš znáček škoda, vyšroubuješ šroubek, rozebereš ho a vyndáš skleněnou patronku s čipem immo a přendáš tam tu ze starého klíče a vše funguje. Časová náročnost cca 10 min. Já jsem ze starého klíče tu skleněnou patronku vyndal tím, že jsem ji tím šroubovákem rozmáčkl, bo je tam lepená a pak ty zbytky vyškrábal, tu druhou jsem tam zakápl tavnou pistolí. Viz návod na http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/...go-ovladani.htm nebo neorigo kde mi to příjde lépe popsané na http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/...ovaci-klice.htm Tak hodně zdaru a nemusíš nikam lítat..... více info na ICQ 474393774 nebo mail crazyduke@seznam.cz :palec2::palec2::palec2: jestli myslíš toto....

post-15441-1208688412_thumb.jpg

Editováno: , autor: crazyduke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jsem zkrachoval hned na zacatku.ten znacek proste nejde odloupnout bez uplneho zniceni.vyzkousel jsem uz asi 6 ruznych nozu a proste to drzi jak bejk

edited:nakonec jsem byl hustej a znacek odloupnul.transponder jsem vyndal a vymenil.dokonce jsem nasel v garazi stary ovalny ovladac z audi(doufam ze tenhle oval je 433)a tak jsem ho prendal do noveho (puvodne 434hranateho-jde to bez problemu)

a mam dotaz nemate nekdo jen samotny znacek skoda na sklopny klic?nekdo totiz psal ze ho sehnal ale nevim kde to bylo

Editováno: , autor: palikx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
no tak jsem zkrachoval hned na zacatku.ten znacek proste nejde odloupnout bez uplneho zniceni.vyzkousel jsem uz asi 6 ruznych nozu a proste to drzi jak bejk

edited:nakonec jsem byl hustej a znacek odloupnul.transponder jsem vyndal a vymenil.dokonce jsem nasel v garazi stary ovalny ovladac z audi(doufam ze tenhle oval je 433)a tak jsem ho prendal do noveho (puvodne 434hranateho-jde to bez problemu)

a mam dotaz nemate nekdo jen samotny znacek skoda na sklopny klic?nekdo totiz psal ze ho sehnal ale nevim kde to bylo

Tady se da sehnat ale je to z UK----- http://cgi.ebay.co.uk/Skoda-Key-Fob-Remote...1QQcmdZViewItem -----

Nebo peknej RS ---http://cgi.ebay.co.uk/Skoda-Key-Badge-vRS-logo-Octavia-Fabia-TDI-Turbo_W0QQitemZ190222997917QQihZ009QQcategoryZ72211QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZ

ViewItem -----

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jsem zkrachoval hned na zacatku.ten znacek proste nejde odloupnout bez uplneho zniceni.vyzkousel jsem uz asi 6 ruznych nozu a proste to drzi jak bejk

edited:nakonec jsem byl hustej a znacek odloupnul.transponder jsem vyndal a vymenil.dokonce jsem nasel v garazi stary ovalny ovladac z audi(doufam ze tenhle oval je 433)a tak jsem ho prendal do noveho (puvodne 434hranateho-jde to bez problemu)

a mam dotaz nemate nekdo jen samotny znacek skoda na sklopny klic?nekdo totiz psal ze ho sehnal ale nevim kde to bylo

tadyk más orig plechovy logo skoda znaku, cena celkem divoka ale snad jinde v cr sem je nepotkal ani ve skodovce http://www.autoramecky.cz/index.php?option...6&Itemid=71

tak sem si taky jeden objdnal ptz mas pravdu ze u toho vystrelovaku ho zkurvis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
pokud si dobře pamatuju tak

jeden klíč v zapalování na kontrolky

druhej klíč ve dveřích řidiče a držet na zamykání a zároven držet zamykání na ovladači cca 3s

Zdravím,myslíte že to naučení do pujde aji na Audi TT.Je tam taky 3 tlačítkoví ovladač.Kamoš koupil a na obou byl vytáhlé baterky a teť nefunguje DO.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo diky autoramecky to jisti.uz jsem je objednal tak snad prijdou.

A jeste mam jeden dotaz ohledne dalky.uz se to tu resilo asi 100krat ale odpoved na muj dotaz nemam

octavia rok 2001 unor tedy 2,5 gen bez dalky.potrebuju komfortku s oznacenim tusim 799AH.k teto jednotce je potreba dalka s frekvenci 433 coz jsem uz nekde vycetl.ale kde koupit jaky koli klic s touto frekvenci?je mi to jedno jestli je vystrelovaci nebo ne.

a jeste mam poznatek ktery vubec nechapu-v prodejne skoda dilu mi rekli ze na octavii starsi (asi 98)je frekvence 315mhz a na novejsi do roku 2001je 433 a dale pak 434.dalka na 433 mhz ma udajne oznaceni 1J0959753 AG a dalka 434 ma oznaceni stejne jen kocovka je DA.

toto ale asi taky neni pravda jelikoz mam dalku AG a na ni je vytisteno 434.

Prosim co za dalku mohu pouzit na komfort 799AH?a da se koupit klidne origo nova?

diky

Editováno: , autor: palikx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...