Přejít na obsah

205/40 R17 pod 2000,- Kč?


PTiCA

Doporučené příspěvky

Čéče, já bych se téhle značky docela bál. Když před pár měsíci táta sháněl nové obutí na auto, tak měl taky v merku gumy od téhle firmy, ale vyvinul jsem značné úsilí abych mu to rozmluvil, což se naštěstí povedlo. Podle mě jsou určité části auta, na kterých by se nemělo šetřit a pneu mezi ně patří. Ty ušetřené peníze nestojí za riziko, že si pak člověk někde namele hubu. A zvlášť v tomhle rozměru, u toho kdo jej používá se dá předpokládat, že nejezdí klobouka, tak to chce ověřenou kvalitu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu existují ještě nějaké normy a při nejhorším se to ohrabe někde ve městě a bude.

Presne... Pochybuju, ze by se tahle pneu napr. rozlitla, index to ma do 240km/h, atd. Barumy jsou taky na chvostu zebrizku a myslim, ze hodne z nas (i ja) s nima nalitalo dost a byly jsme spokojeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Nankang nevím, nevím. Jejich zimní pneu tuším SV-1 dopadly v testu katastrofálně (Autotip), rozdíl při brždění mezi vyspělýma gumam byly v cm, u nich v m!! Až to budeš mít někdy nadoraz tak s něma to asi nevyjde, a jak se říká co neubrzdíš neukecáš. Zvaž pořádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle pneu mam pac jsem cestou na dovcu udelal dve pirrelky 205/40 R17 a nechtelo se me davat 7000 za nove tak jsem koupil 2* Nanakang ...jediny co me na nich sejri je ze jsou silene hlucny .. jinak spokojenost ... i na vode drzej ( k memu prekvapeni)

Stejnou zkusenost mam s gumama zn Marangony Zeta Linea...hucej jako bejt uz od 40km/h....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych pred tema gumama varoval - nemam sice vlastni zkusenost, cetl jsem jen nekolik testu techto pneu.

Pneumatiky zn. Nankang byly hodnoceny vzdy jako absolutne nevyhovujici.

Ono ani clovek nemusi jezdit kudlu, ale 100km/h jezdi bezne kazdej a kdyz jsem videl brzdnou drahu techto pneu na vode, naprosta katastrofa.

Referencni auto byl Golf V, pneu melo rozmer 205/55R16. Nejlepsi pneu bzdily (na vode) nekde na hranici 46 m, prumer byl cca 48m a Nankang a dalsi asijsky gumy se blizily 56m.

Kazdej at posoudi sam. Jen podotykam, ze rozdil tech 8m mezi prumerem a nejhorsim znamena pripadnou totalni devastaci auta, nehlede na zdravi osob vevnitr.

Shrnuto a podtrzeno - gumy jsou to posledni, na cem bych setril...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pneu kupuju v barumu zásadně pomocí známýho, kterej tam má 50 % cenu dolů  -_-

Za kolik by jsi mi sehnal kvalitní gumy v rozměru 205/55 16 letní? Pirelli, Dunlop, GoodYear. Díky

Se ti zeptám...ale musíš tak měsíc počkat, protože jsou pracovně někde služebně ve francii nebotak něco. :) Co vím tak vždycky bral podle katalogu barumu a mělo by to bejt o min 30% jednou jsem měl i za polovic na zimáky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pneu kupuju v barumu zásadně pomocí známýho, kterej tam má 50 % cenu dolů  -_-

Za kolik by jsi mi sehnal kvalitní gumy v rozměru 205/55 16 letní? Pirelli, Dunlop, GoodYear. Díky

Dunlop 3000A 205/55 R16 91H za 2100,- nove vcetne dokladu .

A co Dunlop Sport 2000 nebo 2020? Kolik by byla cena?

cena je nekde uplne jinde .... nic zajimaveho .... za tuhle cenu umim jen tuhle ... bohuzel B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych pred tema gumama varoval - nemam sice vlastni zkusenost, cetl jsem jen nekolik testu techto pneu.

Pneumatiky zn. Nankang byly hodnoceny vzdy jako absolutne nevyhovujici.

Ono ani clovek nemusi jezdit kudlu, ale 100km/h jezdi bezne kazdej a kdyz jsem videl brzdnou drahu techto pneu na vode, naprosta katastrofa.

Referencni auto byl Golf V, pneu melo rozmer 205/55R16. Nejlepsi pneu bzdily (na vode) nekde na hranici 46 m, prumer byl cca 48m a Nankang a dalsi asijsky gumy se blizily 56m.

Kazdej at posoudi sam. Jen podotykam, ze rozdil tech 8m mezi prumerem a nejhorsim znamena pripadnou totalni devastaci auta, nehlede na zdravi osob vevnitr.

Shrnuto a podtrzeno - gumy jsou to posledni, na cem bych setril...

To něřeš, nemá to cenu. Je spousta takových, co si pořídí 17"-18"-19" kol a pak je jim líto vyhodit peníze za kvalitní penu a škudlí na tom, nebo na ně prostě nemají. Nikdy jsem to nepochopil a nepochopím, protože na gumách bych já osobně v životě nešetřil, ale někomu to holt nevysvětlíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...