Přejít na obsah

Xenony a výbojky


Eflik

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám dvě otázečky. Netuší někdo z vás proč se na xenonové výbojce dělají takové nelěkné "usazeniny" viz obrázek 1. Protože nová takovéto nepěknosti nemá, viz obrázek 2. a další otázka. Co je to za kovovou "pacicčku" u levého xenonu (z pohledu řidiče). Vede někam pod světlo, ale netuším kam přesně a k čemu je. Viz obrázek 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena je závislá na tom, za kolik xenony seženeš, výměna je za půl hodiny hotová, další náklady jsou s ostřikem a naklápěním - automatikou, ve vedlejším tématu psal Diagnostik, že naklápění jde dodělat cena cca 1500,-

Osobně jsem provedl jen výměnu a naklápění mám kolečkem - původní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze neska jsem zkusil pohubat s onou zazracnou packou pro serizeni na levostranny ci pravostranny provoz a stalo se to co jsem cekal. Svetla po prepnuti do levostranne polohy svitily bez skoseni, cili vodorovne. Takze tohle je takove reseni jen kdyz nekam s autem pojedu. Jinak porad jsem nevyrasil poradne zahadu zaneradenych vybojek. Vi nekdo proc tam je onen maglajz ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je kur*a za kecy??? ja ti prodal novy lampy a na vybojky se vubec nesahalo!! Myslis, ze nekdo da do novejch lamp vybojky 5 let stary??? Dam ruku do one, ze vybojky jsou novy. Pokud nekdo dela s vybojkama, tak mu je jasny, tak tak vypadaj kazdy vybojky! Jdi do skokovky a nech si ukazat vybojku. zadna nema 100% cirou banku! Misto spekulovani si zjisti, na jakym zpusobu funguje vybojka.

Fakt mam rad lidi, co neco hodne dobre koupi a jeste remcaj. Ja ti ty xenony prodal o 3.500,- tisic levneji, protoze sem na to spechal. Tobe se pak nezdaj vybojky, nezda se ti, ze se objevil v lampe chlup, nezna se ti, zes tam nenasel naky nalepky,...Ty snad ty lampy mas porad na stole a pod lampou sledujes, co by tam mohlo bejt blbe.

Tohle sem fakt jeste nezazil. Na nektery lidi je lepsi se fakt....a zadny obchody s nima nedelat.

Udelal sem asi blbost, ze sem ti je prodal:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud do nich fakt nikdo nesahal nebude tam vlas, ale to je detail, nalepky tam byt nemuzou pac ty se zrejme vztahuju k cislu karoserie, nebo necemu takovemu. Ohledne vybojek jsem uz psal do Phillipsu, takze uvidim jestli a co mi odpovi. Jinak za lapmy jsem rad, ale fakt bych nerad prestal sviti behem paru mesicu a vyhodil z okna x penez byt se slevou 3.500,- :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimalo by me co ti z philipsu napisou, pak mi to prosim napis. nevim co tam delal ten chlup, ale videl jsem v nemecku, jak se ty svetla delaj a verim tomu, ze se tam mohl dostat ve vyrobe.

jinak taky zastavam pravidlo duveruj a proveruj. ale s lampama nic neni a vybojky jsou skutecne novy. jeste nikdo se neozval, ze by mel nakej problem.

reaguji jen proto, aby si nekdo nemyslel, ze jsem nakej podvodnik, ze davam vybojky pred jejich koncem,atd...a ze okradam lidi!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No špatně jsem to prohlídl.Tu uzazeninu neznám.Mrtvá výbojka má na baňce takový proužek.Myslím,že mám doma,tak se podívám,vyfotím nové ty mám určitě,ale jestli mám i starší,nevím,mrknu a když tak vyfotím.Měnil jsem jich už dost,ale staré jsem si nenechával

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...