Přejít na obsah

Xenony a výbojky


Eflik

Doporučené příspěvky

presne, protoze co ja sem videl vybojky at uz Philips, Osram,...At byly v Nemecku nebo tady v Cechach, tak zadna nemela cirou banku! V te bance je xenon.plyn+nejake prisady, takze nemuze byt ani z fyzikalniho hlediska mozne, aby byla cira jako nova halogenova. A navic i kdyby hned po vyrobeni byla cira, tak ty vybojky se zkousi, takze i nova vybojka nemuze bejt cira, protoze po rozsviceni se tam udela ten povlak.

Jinak vybojky stoji pakatel. Mam tu vybojky nove 500,- kus. Ve vw stoji jedna i s vymenou 5.000,- tomu rikam palka:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hden jak se mi s Phillipsu ozvou, tak to sem dam, omlouvam se rotimu, nechal jsem se unest nazorem cosbyho, protoze ho beru jako cloveka ktery tomu rozumi "trosku" vice nez ja :worthy Osobne jsem taky predpokladal puvod usazenin z reakci v plynu pri vyboji, proto jsem daval odkaz na charakteristiky vybojek, kde je i psano z ceho se plyn ve vybojce sklada. Ale opravdu kdyz cosby rek ze je po ni, rek jsem si, ze se mylim a bude fakt mrva. Proto ta reakce. Takze jeste jednou omluva rotimu. (ale jestli prestane svitit drive nez za 10 let, tak si me neprej :smich: ) Cena vybojky kolem 500,- za kus, idkyz by se mely menit hned obe takze 1000,-, se da.

Pro zajimavost bude urcite dobre, kdyz sem cosby hodi fotku te mrtve -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny to je v pohode, ja to beru!!! Ja mel jen takovou reakci, protoze nejsem zadnej podvodnik a ani nechci aby si to o me lidi mysleli. Protoze kazdymu co jsem neco prodal, tak je spokojen a nikdy si nikdo na nic nestezoval a s nikym sem nikdy zadnej vymrd neudelal!!!

Jo jetli ti muzu neco poradit, tak jen to, abys vsechno tak neresil:)) Ty lampy maj svitit a ne se nekde rozdelavat na stole a spekulovat co by mohlo bejt spatne:) Ja sem se ti zarucil svym slovem a to plati!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...