Jump to content

Bumbisek

Uživatel
 • Content Count

  202
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Bumbisek last won the day on April 23

Bumbisek had the most liked content!

Community Reputation

44 Excellent

About Bumbisek

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mám karoq s topením i s paketem pro špatné cesty :)
 2. Ahoj, máte někdo SMART BOX? Mám smart box od navitel, nechal jsem si ho zapojit v autorizáku, ale kamera se mi za jízdy vypíná a zapíná úplně sama, nebo je zaplá neustále. Vždy když smartbox nastavím, tak po startu se vyresetuje nastavení a pak mi nahrává neustále. Po domluvě s navitelem mi ho zkusí vyměnit, ale za zapojení jsem platil skoro 2000 a nechce se mi to platit znova. zapojeno je to dobře, má s tímhle někdo zkušenost ? Děkuji za rady
 3. Já si myslím, že zdražení přišlo kvůli tomu, aby již objednané auta zákazníci nerušili, když člověk uvidí, že jeho konfigurace zdražila o 60 000, tak na auto klidně počká i dalších pár měsíců.
 4. Jojo to je krásné 😂😂
 5. Tolik zase ne, ale řekněme, že tak 1z20
 6. Bude to ledkama, svítí docela dost a lidi na to ještě úplně nejsou zvyklí 😀 stává se to u tátovi co má Toyotu 😊
 7. S tímhle paketem je i 2 USB u řadicí páky, taky si to měnil ? Jinak pěkná práce 😊
 8. To asi je, ale když už kupuješ nové auto tak z té ceny 3500, no je to ušetřeni ale.. nabic adaptér, už nebude mít nejspíš takovou sílu, možná tam kvůli těm více USB a 220 bude i silnější baterka pro cele auto 😊
 9. těžko říct, museli by měnit asi celej zadní panel ( mezi sedačkama ) a v předu celou tu stanici před řadící pákou :). myslím, že kdyby to šlo, tak to bude raketa.
 10. to budeš asi muset zavolat přímo do škodovky :-) pak dej když tak vědět, taky mě to zajímá.
 11. to ano, ale ta cena, na dveře mám nabídku 8 000, no ještě to budu muset promyslet. Škoda, že to nenabízí přímo ŠA.
 12. Ahoj, supr a jak si s tím spokojený? Jde to na autě poznat, je tam nějáká barevná odlišnost? Jaká prosím byla cca cena? a asi sis to nechal dělat na slovensku, že ?
 13. Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli jste na své auto někdo neaplikoval fólii proti poškrábání laku, jde mi převážně o to, že někteří lidé neřeší kdo vedle něj stojí a poškrábou druhé auto otevřením dveří, já bych si to chtěl nechat aplikovat minimálně na dveře, ale nikdy jsem na to neslyšel žádný názor.
×
×
 • Create New...