Jump to content

mika-el

Uživatel
 • Posts

  58
 • Joined

 • Last visited

About mika-el

 • Birthday 01/31/1983

Recent Profile Visitors

1,196 profile views

mika-el's Achievements

Bažant

Bažant (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

5

Reputation

 1. Tak nakonec jsem koupil nový subwoofer za 4500kč. Ten starý měl rozervanou membránu a utřepané drátky. Konečně to hraje jak má a opravdu to stačí.
 2. Mám to stejné, subwoofer off a nikdo neví kde je chyba a v nastavení ani pojistce to není...
 3. Když stojím na místě a hraje mi hudba, vylezu z auta a hraje mi dál, otevřu kufr a subwoofer neduní. Mám auto nakodované, abych mohl odejít z auta nevypínám motor a mohl jej zamknout.
 4. Jo to vystředění mám asi 2polohy od středu na přední sedačky, ti vzadu mají smůlu, stejně ty zadní repra jsou jen doplňkové a samostatně hrají hrozně. Když to "vystředím" na sedačku řidiče tak to nezní už dobře. Spíš mi jde o to, že subwoofer stojí úplně za prd a nebo mi asi nejede, protože nereaguje na žádnou změnu v nastavení pro subwoofer a pojistka je ok.
 5. Zdravím, koupil jsem SIII s Cantonem, ale jsem ze zvuku zklamaný. Myslím, že mi subwoofer ani nehraje, nastavil jsem individuál výšky na +1, středy úplně stáhnul, basy na max. Když ovládám nastavení subwooferu tak se na basech nic nemění, nereaguje, v kufru ta plastová pixla je ale neduní, pojistka je přitom ok. Někdo nějakou radu kde může být závada? Vím, že nemůžu chtít po této sestavě zázraky, ale už i u mé ženy ve fabii III to hraje lépe na základních repro bez wooferu...
 6. Zdar. Nikde jsem nenasel odpoved na muj problem, tak snad mi nekdo poradi. Mam problem na Superbu II. Kdyz je pod nulou odemknu centralem auto, ale neotevru predni dvere, kliky prednich dveri jako by netahly a jsou volne. Po odemknuti dveri klicem je otevru, ale zase je nezavru, mechanismus dveri se nejak blokne jako by byly zamcene a nedovru je. Musim potom nekolikrat opakovat odemknuti a zamknuti centralem v kombinaci s klicem v zamku abych otevirani dveri rozchodil. Nekdo nejakou radu ci zkusenost s timto problemem? Diky za rady
 7. Letos mám - MAM11 5x112 r19" 8,5J ET39 :-)
 8. Kde se takove logo na volant da sehnat?
 9. Ano svítí silněji a jasněji, mě se líbí moc a do verze Laurin a Klement se montovaly LED lampy ano. Ještě chci na nich vyměnit žárovku blinkru za ledkovou a bude to ono.
 10. Takhle vypadají nyní, veliký dík ferdovi25
 11. http://auto.bazos.cz/inzerat/42579376/Skoda-Superb-36-V6-Vyfuk.php
 12. Například zde: http://auto.bazos.cz/inzerat/42579376/Skoda-Superb-36-V6-Vyfuk.php inzeratu je velice malo a vyfuky jsou hned pryc.
×
×
 • Create New...