Jump to content

Kajak

Uživatel
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Kajak

 • Rank
  Nováček
 1. zkus benzínové čerpadlo v nádrži,vypadá to jako slabý tlak do do lišty.
 2. Kajak

  O1 1.6 74 kW nestartuje

  skontroluj černý mínusový kabel od baterky ke kostře karoserie a ten samý černý mínusový od karoserie k motoru nebo převodovce,jsou přišroubovaný šroubem přes velké oko,jak ke karoserii,tak k motoru (možnost uklepání u oka nebo uhnilý )
 3. Kajak

  lišty versus karbon

  Ahoj kluci,neřešil jste někdo polepy nebo jiný způsob lišt dveří a přístrojové desky z nějaké folie,která se aspoň trochu podobá origu versus carbon (viz.foto).Jede mi o přelepení vnitřního madla Scout,které je origo stříbrné a mám v autě origo versus karbon. Předem díky za vaše nápady popř. nabídky,Kajak. Tel.: 606806704 E-mail: vwkajak@centrum.cz
 4. Ahoj chlapi,dokáže někdo specifikovat,co by mohlo způsobovat závadu a následně chybu v ŘJ motoru na OII RS 2.0FSI r.v.2006,naj. 93tis. km,chybu nelze vymazat,VIS chybu nezná,motor běží zcela v normálu,rozsvítila se kontrolka diag. motoru za jízdy v tahu,možná ve vyšších otáčkách horší výkon,ale možná se mi to jen zdá. 012691 - řízení sacího potrubí 1.válec - otevření - stop mimo platný rozsah P3193 - 002 - dolní hranice překročena Předem děkuji za jakékoli informace a rady,Kajak.
 5. Kajak

  Comfort jednotka OII ???

  Děkuji za odpověď,dle VIN by to měl být model 2007. Poslal jsem ti SZ s VINem. Zatím díky moc,Kajak.
 6. Kajak

  Comfort jednotka OII ???

  Prosím,byl by někdo ochoten poradit,jakou komfortní jednotku použít do OII sedan,r.v.8/2006,chci dodělat dálku origo vystřelovacími klíči - auto má z výroby origo centrál,přední el. okna a klíče obyč bez dálky. Do komfortky mám zapojeny tři konektory - dva velké a jeden malý. Zkoušel jsem čtyři různé,sladil s dálkou,ale pokaždé něco nefungovalo nebo při zamčení odskočilo víko kufru,nezamkla nádrž nebo nebyla možnost v přizpůsobení zaktivovat bliknutí směrovek. Moc díky za každou radu,rád bych to zprovoznil z důvodu dodělání alarmu přes origo dálku.
 7. Kajak

  nafta v oleji

  Ahoj,jestli už to má nějaké km,tak vyměň těsnící o-kroužky na vstřikovačích,to je nejjednoduší a nejlevnější možnost a jestli to bude stejný,nebo ještě horší,tak tě asi čeká tandem čerpadlo,prolíná ti nafta zkrz čerpadlo do motoru .
 8. Kajak

  Sedačky z OI nebo z Golf IV

  Ahoj,nedávno jsem řešil stejný problem a dopadlo to následovně.Koupil jsem starší spolujezdcovu,obě rozmontoval a rozčalounil,ze spolujezdcovi použil neprosezené molitany a očalounil a smontoval zpět a sedačka je jak nová.Ještě jde o to,v jakém stavu máš látku na opěradle a jestli tam máš Air Bag.Pokud ano,látku musíš použít z tvého původního opěradla a molitan jde vyměnit,ale musíš do něj z boku vyříznout otvor na Air Bag a to co vyřízneš,musíš zpět vlepit na druhou stranu a u spodků je to jedno,jestli je to pravý nebo levý.Trochu zdlouhavý,ale snad jsem to popsal srozumitelně.Jinak samozřejmě z GIV jsou pohodlnější,ale jaká cena,co potah zadních sedadel???S tím přečalouněním budeš mít vše origo jak má být a jestli nevážíš víc než Ital,tak ti to vydrží stejně,jako když koupíš novou.Tak zatím ahoj,čalounění ZDAR a zbytečně neutrácej!!!Kajak
 9. Kajak

  skubani, kolisani otacek

  Víš,někde jsem četl,že se moc nedoporučuje tempomat do vozidel se slabším výkonem,tak jestli ti to dělá jenom při tempomatu,tak to možná bude ono,prostě je to slabší motor a ŘJ motoru se to snaží dohnat a přidá víc,než by bylo potřeba a následně ubere,asi bych si s tím nelámal hlavu,hlavně že jinak je vše O.K a jezdí ti to v pohodě.
 10. Kajak

  špatný teplý start + volnoběh za studena

  Co píše diagnostika?Asi bych začal teplotním čidlem,je to nejrychlejší,nejlevnější.
 11. Kajak

  skubani, kolisani otacek

  To je divný,jestli ti to dělá jenom z mírnýho kopce,tak si myslím že je to normální a nikdy jsi si toho nevšiml,taky jsem to občas zpozoroval,že to jakoby přidává a ubírá,jenom je to prostě taková blbá rychlost a ŘJ neví jestli přidat nebo ubrat.
 12. Kajak

  trubicka

  Ahoj,ještě mě napadá,zkus povolit trubky u vstřiků i dole na čerpadle,jestli nejsou napružený a tím tahem ke vstřikům a vibracema od motoru ti praskají.
×