los pakos

Uživatel
 • Počet příspěvků

  680
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Popularita

117 Výborná

2 Sledující

O uživateli los pakos

 • Hodnost
  Profesional
 • Datum narození 28.1.1992

Návštěvy profilu

981 zobrazení profilu
 1. @Pawouk To právě ani ne, všiml jsem si, že pokud ostřikuju okno víckrát za sebou během stírání, určitou dobu nebo jsou různé intervaly ostřiku, tak někdy při dalším ostřiku stěrače stírají ihned a někdy zase čekají. Je v tom určitě nějaký systém i mimo rychlost.
 2. Mě někdy stěrače čekají a někdy ne. Je v tom nějaký systém, ale nepátral jsem po něm.
 3. @gogorum Vypadá to super, co jsi použil za materiál?
 4. Koncové světlo vlevo je zadní levé osvětlení tvaru "C" při potkávacích světlech.
 5. Jestli to pomůže, tak ta Fabia měla ACC a páčky viz. obrázek. Divné, že tuto možnost nenabízí ani návod k obsluze. V každém případě ta Fabia měla dálkové s odpruženou polohou. EDIT: číslo dílu 5Q0953502AT
 6. Přesně tak. Ale i tak ještě jednou: Měl jsem půjčenou Fabii, která měla dálková světla s odpruženou polohou a neměla žádné automatické světlomety. Za předpokladu, že mám k dispozici tyhle páčky a namontuji si je, jaká je pravděpodobnost, že to půjde dokódovat? Případně jaký je rozdíl mezi Fabii, která ty dálkové světla s odpruženou polohou má a mojí Fabii?
 7. Páčka je samozřejmostí, jde mi o to, jestli to svícení dělá páčka nebo řídicí jednotka.
 8. Tenhle to udělal správně jako první se dává blinkr a až potom se brzdí. Jsou ale i borci co se najednou rozhodnou, že by vlastně mohli i odbočit a začnou brzdit aniž by dali blinkr a to FA opravdu nezná přítele.
 9. @wirer proto jsem se ptal, jestli je to záležitost kódování nebo páček, buď se tato funkce dá dokódovat, což by teoreticky jít mělo, protože jsem jel s Fabii co tyto dálkové světla s odpruženou polohou měla a neměla žádné automatické dálkové světla nebo je to řešeno páčkami, že při odpružení zadní polohy sepne kontakt a rozepne jej při světelné houkačce, na tohle jsem se ptal a ještě mi nikdo přesně neodpověděl
 10. @Martab Měl jsem půjčené náhradní auto Fabii III MR2018 a ta už tuto vymoženost měla, proto se ptám, protože mě to zaujalo, líbí se mi to. @wirer Jde mi o to, že chci dodělávat tempomat a že bych si řekl o tyto páčky s odpruženou polohou, tak abych náhodou nepřišel o dálková světla
 11. Dá se dokódovat odpružená poloha na dálková světla nebo je to mechanická záležitost v páčkách?
 12. U rain-light asistentu mi "pozdní" spínání mi přijde logičtější, přesto mám nastavené "střední" díky tomu vím, že mi světla spínají s dostatečným předstihem a navíc se mi spínají při zapnutí stěračů, takže tak nějak jsem i zapomněl, že v autě nějaký otočný přepínač na světla mám
 13. Mě zaráží jak tady všichni střílí taková šílená čísla za výměnu oleje. Moje poslední výměna oleje stála necelé 2000.- včetně všech úkonů a to mi ještě umyli auto. Před výměnou vždy kontaktuji několik servisů a ceny se bohybují v rozmězí 2000 - 6000 Kč (mluvíme tady o krátkém intervalu). Před výměnou si nechám vždy potvrdit cenu, že mi byla zaslána taková a taková nabídka a nikdy nebyl problém. Je třeba si najít servis, kde se k vám budou chovat jako k zákazníkovi a ne jako k dojné krávě. EDIT: Vlastně jednou problém s cenou byl, upozornil jsem, že jsme byli domluveni na jiné ceně, vyřešila to položka "sleva".
 14. @seliot Já jí mám jen z jedné strany, tak proto jsem tak reagoval. Nejjednodušší bude asi na vrakovišti sehnat jinou z jiného modelového roku.
 15. Nejde o smart ideu, jde o povinné označení nebezpečí v případě převážení dětí v autosedačce na sedadle spolujezdce a nevím jestli lze nálepku sundat, mě připadá jako by tam byla "nažehlená".