Přejít na obsah

O2 combi - zadne skla sa rosia


pavur

Doporučené příspěvky

Zdravim forum,

som cerstvym majitelom O2 combi Scout a mam dotaz k zadnym sklam (skla batozinoveho priestoru nie na zadnych dverach). Casto sa mi rosia uz som skusal rozne anti fog-y a podobne ale nie je to uplne ono. Auto je vyvetrane dokonca vysusene vo vyhrievanej garazi. Ked je ale vonku hodne zima a auto je plne obsadene tak sa tam vytvori rosa.

Pod tymito sklami su mriezky - vyduchy vzduchu. Su tie skal ofukovane alebo su tie mriezky len na ozdobu? Skusal som plamenom sviecky ci odtial prudi vzduch ale nic, takze to vypada na atrapu.

Dalej to prave ma podobnu "spiralu" ako okno na viku kufru ale mam dojem ze ta spirala vobec nehreje pretoze sa okolo nej nikdy sklo neodrosi, ako sa ta spirala zapina?

Vopred dakujeme za odpovede.

Editováno: , autor: pavur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Zdravim forum,

som cerstvym majitelom O2 combi Scout a mam dotaz k zadnym sklam (skla batozinoveho priestoru nie na zadnych dverach). Casto sa mi rosia uz som skusal rozne anti fog-y a podobne ale nie je to uplne ono. Auto je vyvetrane dokonca vysusene vo vyhrievanej garazi. Ked je ale vonku hodne zima a auto je plne obsadene tak sa tam vytvori rosa.

Pod tymito sklami su mriezky - vyduchy vzduchu. Su tie skal ofukovane alebo su tie mriezky len na ozdobu? Skusal som plamenom sviecky ci odtial prudi vzduch ale nic, takze to vypada na atrapu.

Dalej to prave ma podobnu "spiralu" ako okno na viku kufru ale mam dojem ze ta spirala vobec nehreje pretoze sa okolo nej nikdy sklo neodrosi, ako sa ta spirala zapina?

Vopred dakujeme za odpovede.

Mám taky Combi a v manuálu jsem se dočetl, že mřížky jsou nasávací pro cirkulaci vzduchu. Máš zaplou klima, doporučují to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalej to prave ma podobnu "spiralu" ako okno na viku kufru ale mam dojem ze ta spirala vobec nehreje pretoze sa okolo nej nikdy sklo neodrosi, ako sa ta spirala zapina?

Vopred dakujeme za odpovede.

Není ta "spirála" v tom jednom bočním okně anténa? S něčím podobným jsem se setkal např. u Seata Alhambra, co má švagr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...