Přejít na obsah

Vůle na přední nápravě.


Host aka

Doporučené příspěvky

Když chytnu rukama kolo a trochu s ním zacloumám, je patrné takové slabé cvakání a je tam vůle. Sice nic etrémního, ale je tam. Co to může způsobovat?

Ja bych rekl, ze vule v lozisku. Melo by to jit normalne lehce dotahnout ??? ;) Ale nerikam to na 100%... Od toho jsou tu jini ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lozisko bys zrejme poznal podle zvyseneho hluku. Zvedni to na hever, chyt za kolo zvrchu a zespoda a zacloumej s tim. Nesmi tam byt zadna citelna vule. Okta nema vpredu kuzelova loziska ktera by se dala dotahnout/povolit, a na povolenou jistici matici bych asi nevsazel. Ale je treba se na to podivat. Dalsi eventuelni moznost by mohla byt v ramenech (rameni)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám následující problém:

Při přidání a ubrání plynu mám pocit, že se hýbe přední náprava. To samé se děje, když rychle přerušovaně brzdím.

Před časem dostala octa dost velkou ránu na nápravu, ale projevovat se to začalo asi tak po 2 měsících.

Nevíte čím by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám následující problém:

Při přidání a ubrání plynu mám pocit, že se hýbe přední náprava. To samé se děje, když rychle přerušovaně brzdím.

Před časem dostala octa dost velkou ránu na nápravu, ale projevovat se to začalo asi tak po 2 měsících.

Nevíte čím by to mohlo být?

Na zvedák a prohlídnout, takhle ti těžko někdo řekne co by to mohlo být. Jestliže to dostalo ránu, tak tam třeba taky něco mohlo prasknout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...