Přejít na obsah

Maska OII fc na OII


at.ax

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych poprosit jestli někdo má foto OII s přední chromovanou maskoou OII fac. chtěl bych si to předělat a chtěl bych vidět jak to vypada a jak to sedí. Motáž by měla být stejná jak původní maska OII. Předem moc dík za rady a fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych poprosit jestli někdo má foto OII s přední chromovanou maskoou OII fac. chtěl bych si to předělat a chtěl bych vidět jak to vypada a jak to sedí. Motáž by měla být stejná jak původní maska OII. Předem moc dík za rady a fotky.

Podívej se na stranky Škodaoctavia.cz do návodů,

a pročti si tady téma " přestavba na facelift " je to hned to první v exterieru.

Jinak se mi to nelíbí,ale to je otázka vkusu.

Editováno: , autor: Škrabi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

nevím, no.. Také mám předfacelift a docela mně to štve, mnohokrát jsem přemýšlel, co s tou maskou, neb moc moderně nevypadá, ale právě to slícování s nárazníkem mně odrazuje něco podobného dělat..

foto a poznatky v diskuzi viz. hátétépé://skodaoctavia.cz/sites/default/files/Obrazky/clanky/Navody/predelani_facelift1_jpg_49233.jpg

PS: Nevím, proč, ale odkaz na tyto stránky sem nelze vložit, proto to "hátétépé" :huh:

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď během večera jsem studoval fotky, kde byla ta maska z faceliftu na před FL a došel jsem k názoru, že to tam dávat nebudu. Mě se líbí ta maska, jak jsem sem dal ten odkaz, ale ta prostě patří na facelift a hotovo. Prostě mě to jenom tak napadlo, jenom to vyzkoušet, ale to co jsem viděl na fotkách se mi na před FL prostě nelíbí. Nechám to jak to je, akorát nějak zapracuju na jejím vzhledu, aby zmizel ten obyčejnej chrom, to si myslím že bude nejlepší řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

řešilo se to tady už několikrát ;)

první alternativou bylo páčku uříznout - toto řešení je však náročnější a ne vždy příliš praktické

druhou, nejpoužívanější alternativou je ohnutí páčky do pravého úhlu - při potřebě otevřít kapotu musíš páčku nadzvednout pomocí prostrčení ruky otvorem po odskočení kapoty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...