Přejít na obsah

Škoda Felicia 1.3 BMM


Mokros

Doporučené příspěvky

Zdravím chlapi mám problém jezdím třeba celý den autem baterie je asi 5 měsíců stará a je měřena 3x a je plná šlape jak má ale když třeba dojedu z práce a pak chci jet zase pryč tak už nemám šanci ciká mi startér a baterka svítí a protáčí mi startování nechám to tak 10 minut a jako by se nic nedělo chytne na první škrt nevíte co s tím může být myslím si že startér

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že baterie mi svítí na palubovce jako ikonka červená a když otáčím klíčkem tak mi ciká jako by cvaká startér a natahuje to startování do úplného zhasnutí

Editováno: , autor: Malta
citace předchozího příspěvku. Citace smazána.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkl bych na startér, uhlíky, komutátor zda už není totálně vydřený, plusový kabel od baterky, zda není nějaký zaoxidovaný a není tam vysoký přechodový odpor

jinak: pro odpověď používej to zelené tlačítko dole "přidat odpověď" a NE to šedé "odpověď s citací"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...