Přejít na obsah

Kónus u 1.4Mpi 44KW


mikkian

Doporučené příspěvky

čau,

chci si koupit kónus do Fábie, ale nevim, jakej si objednat. Nevím, jaký je montážní průměr, který se u každého filtru udává. Podle koní, na který by měl ten filtr být se to pohybuje kolem 20mm..ale to se mi zdá divný. Když sem poměřil průměr hadice, co jde do toho filtru, tak ta má 65mm...filtr s tímto průměrem stojí asi o 1000kč víc a je na 300koní a to se mi zdá zas taky zbytečný. Takže nevím jak to je. Jaký ste si objednávaly vy? A kam se přesně montuje? Namontuje se místo té "krabičky" s filtrem, nebo se oddělá i ta hadice, která od toho filtru jde a namontuje se to i místo ní? Díky moc -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve skodovce asi 3.500 Kc. Pak by bylo dobry tam dat chip... Osobni zkusenost mam akorat se zmenou hlavy a vacky, na vymenu saciho potrubi se chystam....

3500? To je ale docela dost...nesehnal by si to někde jinde? Já tohle asi mít možnost jinde sehant nebudu. A vím,že ty si psal, že ti to sháněl ňákej kamarád...tak jestli by ještě nebyla ta možnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...