Přejít na obsah

Držák pro iPhone


Džanek

Doporučené příspěvky

Já mám s přísavkou na sklo. Výhoda je, že můžeš použít iPhone i tak, že natáčíš na kameru situaci před sebou např. kvůli panu Trpišovskému :)

Navíc mám na iPhone aplikaci, která promítá rychlost na sklo auta (není to sice dokonalé, ale použitelné), clinometr, atd.

Navíc ho snadno používám i v jiném autě, např. když jedu služebním.

Tedy já za sebe doporučuji na sklo.

Jz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil už někdo držák pro iphone? Jaký typ, kam umístit apod?

Nelíbí se mi držáky s přísavkou na sklo, nejraději bych nějaký, který by se dal uchytit na společný šroubek rádia.

Mám Celly flex cca 370 Kč,jde na sklo i na mřížku větrání -přes MDI konektor originál Iphone (jde víc funkcí než třeba přes USB) Samozřejmě se automaticky spojí přes modrejzub i přes MDI,na Boleru je vše na velkém displeji. Jsem spokojen

post-57274-0-61599200-1299094632_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zas přemýšlím, že si ho nějak zabuduji do přihrádky co je na palubní desce i s konektorem pro MDI. Muselo by se to udělat tak ,aby se neotevíral úplně dokořán, protože pak dost zaclání ve výhledu ven. Byl by tam schovanej před sluncem a byl by krásně na očích, přitom by nepřekážel na okně. Ješte by to chtělo nějakej mechanizmus na zavírání, aby se tam dal jednoduše schovat zavřením. Aby sem ho nemusel při krátkém nákupu vyndavat a zase nandávat. Myslím, že to nějak půjde rád kutím. Doufám, že nový náhradní kastlík nebude stát majland :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak hodně úspěchu v přemýšlení,ale to tvoje řešení se mi jeví nereálně.Na ten mechanizmus zapomeń,když to nedělá Škodovka,tak to celý můžeš akorát zmršit. Já mám v telefonu navigaci,proto ho musím mít na skle,ale vůbec mi to nevadí.Kdybych neměl navigaci,tak bych ho dal asi do mřížky větrání. Nezdá se mi,že zaclání ve výhledu,ten husí krk jde natočit tak,že si ho dáš do polohy,kdy ti to výhled nezhorší,nemusí být tak,jak je na obrázku,ale tohle si každý musí udělat podle sebe.Držák je kvalitní a není drahý.

Editováno: , autor: Sranki
necituj predchadzajuci prispevok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten držák na sklo jsem už zkoušel, ale vadí mi tam. Nejvíc by seděl vedle rádia ze strany spolucestujícího. Řešilo by mně to i připojení napájení, které mám vytaženo ze schránky pod klimou. Často využívám iphone jako navigaci, proto napájení musí být. Ptal jsem se i u škodovky, ale chtějí za obyč. držák na sklo 3500 :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten držák na sklo jsem už zkoušel, ale vadí mi tam. Nejvíc by seděl vedle rádia ze strany spolucestujícího. Řešilo by mně to i připojení napájení, které mám vytaženo ze schránky pod klimou. Často využívám iphone jako navigaci, proto napájení musí být. Ptal jsem se i u škodovky, ale chtějí za obyč. držák na sklo 3500 :feve:

Je otázka,jak ti bude chodit navigace,když nebude na skle,GPS má horší podmínky pro práci,ale musíš to vyzkoušet,mě to v tomhle chodí výborně,uvidím,možná kabel MDI-prodloužení do držáku na větrání by bylo nejlepší,ale jestli bude navigace dobře chodit,to mě není jasný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...