Přejít na obsah

zahadny zvuk zubu pri jizde


alli86

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi,

hledal jsem zde na foru, ale asi davam do hledani spatne klice. Nevim jak to popsat spravne.

V posledni dob sem v aute zaregistroval novy zvuk. Je slyset jen obcas proste to zacne slysim to tak 10km a pak to dalsich 400km neslysim :-(. Kdyz jedu rovne nebo zatacim do prava je to znatelnejsi (pokud ho tedy vubec slysim). Zvuk se podoba jako kdyz se toci ozubene kolecko a slysite vrneni zubu o sebe.

Netusim co by to mohlo byt. Kdyby vas neco napadlo napiste please.

S pozdravem Alli86

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych to hned neřešil. Je potřeba, aby tam byly v pořádku manžety, a bylo to namazaný. S největší pravděpodobností to bude mít pouze estetický vliv. Vysypání pokud s tím budeš jezdit jako normální člověk bude kloub signalizovat hodně dopředu. Takže nehrabat na suchým asfaltu a pravděpodobně to jednou prodáš i touto vadou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jeden postreh, zvuk to vydava jen po ranu kdyz auto stoji pres noc. Po case to prestane a pak cely den nic az pak zas rano :-(

Je to normalni nebo pocatek odporouceni ?

PS: Ten zvuk me otravuje a na cc-autodily to stoji jen nejakych 1300 coz pro tichoinvestuju horsi bude az do usadim dohromady a bude to delat porad :-D

Editováno: , autor: alli86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Z jake strany to slysis? kdyz jedes tak 80km/h ostreji zatoc do leva a pak do prava. pokud to prestane hucet pri zatoceni je to lozisko. pokud to prestane pri zatoceni do prava je to pravy zadni a zas do leva je to leve zadni.

Alli

PS: takhle jsem uz resil 3. obe zadni jen huci a nemaj vuli. predni zas nehucelo ale melo vuli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jake strany to slysis? kdyz jedes tak 80km/h ostreji zatoc do leva a pak do prava. pokud to prestane hucet pri zatoceni je to lozisko. pokud to prestane pri zatoceni do prava je to pravy zadni a zas do leva je to leve zadni.

Alli

PS: takhle jsem uz resil 3. obe zadni jen huci a nemaj vuli. predni zas nehucelo ale melo vuli.

Přední jsem měnil loni, ty měli vůli a nehučely.Mám objednaný jeden náboj, tak ho tam zítra dám a uvidíme. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...