Přejít na obsah

Protisluneční pruh


...GeOrGe...

Doporučené příspěvky

mISHA:

Docela jsi mě pobavil, jestli budu zapomínat rozsvěcet světla za cedulí obec je můj problém, a jestli po městě při padesátce potřebuješ, aby ostatní svítili, protože jinak je nevidíš, tak prosím tě navštiv očního lékaře a odevzdej papíry, páč jsi asi slepneš.

Totéž platí i u překážky a cyklistech o kterých píšeš, pokud ostatní musí při objíždění blikat, aby jsi je uviděl, tak je to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja tady s tebou jardo nesouhlasim :) Kdyz uz jezdim, tak nechci premyslet jestli jsem vjel do obce a mam zhasnout nebo jestli mam pri vyjezdu z obce rozsvecet. Proste po usednuti do auta rozsvitim a po dosazeni cile zase zhasnu. Kdybych mel pri ceste dvastapetkrat rozsvecet a zhasinat, tak mi z toho klepne :)

Jasný, když nechci přemýšlet a myslet na to, tak si rozsvítím ručně nebo relé, pokud ale jezdím celý den po městě a takových lidí je dost, tak nevidím jediný důvod proč svítit - v obci. Důvody, proč se svícení zavedlo beru, ale v obci tyto důvody jsou bezpředmětné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v poloze O - svetla se ti rozsviti po nastartovani (potkavacky, nesviti pristrojovka)

v poloze obrysovky - sviti ti pouze obrysovky

v poloze potkavacky - sviti potkavacky

tohle jsou funkce origo Skoda (Molpir) a kdyz chces to rele vyradit z provozu, tak vyhodis pojistku a je to jako za stara.

Jinak celodenni sviceni je myslenka sice krasna, ale myslim, ze to prinese vice skody nez uzitku. Pockejte za chvili jak pod dojmem, ze musi svitit vsichni budeme podvedome na silnicich hledat jen svetla. A nedej buh, aby se v potemelem useku vyskytlo par aut sviticich a mezi nimi nekdo, kdo nebude svitit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mISHA:

Docela jsi mě pobavil, jestli budu zapomínat rozsvěcet světla za cedulí obec je můj problém, a jestli po městě při padesátce potřebuješ, aby ostatní svítili, protože jinak je nevidíš, tak prosím tě navštiv očního lékaře a odevzdej papíry, páč jsi asi slepneš.

Totéž platí i u překážky a cyklistech o kterých píšeš, pokud ostatní musí při objíždění blikat, aby jsi je uviděl, tak je to super.

Přesně tak -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak celodenni sviceni je myslenka sice krasna, ale myslim, ze to prinese vice skody nez uzitku. Pockejte za chvili jak pod dojmem, ze musi svitit vsichni budeme podvedome na silnicich hledat jen svetla. A nedej buh, aby se v potemelem useku vyskytlo par aut sviticich a mezi nimi nekdo, kdo nebude svitit.

Bobíku promiň ale nemůžu s tebou sohlasit, o to právě jde, aby byla auta hned vidět. Určitě tu uslyším že jsem slepoň, že mám jít k doktoroj atd, ale podívej se na to, jak to vypadá, když jede kolona aut a jedno z nich nesvítí, pro mě se v tu chvíli stává téměř neviditelným, prostě mi splyne a já ho nevnímám, což je chyby a pak to může způsobit tu dopravní nehodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

at si kdo chce co chce rika, myslenka s povinnym celodenim svicenim je krasna, lec neuskutecnitelna...... vzdy se nejaky blbec co svitit nebude najde a to ze budeme za chvili podvedome hledat na silnici jen rozsvicena auta, je jen otazka casu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od te doby co mam nove auto svitim stale a to to bude uz rok. Po nastartovani hned rozsvitim a zapnu si pas. Jeste se mne nestalo, ze bych zapomnel rozsvitit.

Nedela mne pocitove dobre, kdyz pristrojovka nesviti, takze jsem zastancem celorocniho sviceni.

Nejsem ale zastancem rele pro denni sviceni. Tem co to maji to neberu, je to jejich volba a respektuju to.

Jsou ale situace, kdy proste svetla chci mit zhasle, napriklad kdyz stojim pred barakem a potrebuju zajet do garaze, tak nebudu rozsvecet, to by mne vadilo.

Nebo preparkovavam doma dve auta, ktere stoji za sebou a ja prave potrebuju to druhe nebudu zapinat svetla.

Jsou i jine duvody, pokud nejsem v provozu nebo na silnici.

Nekdo mne muze namitnout, ze si chci setrit zarovky a ze stoji par kacek atd, to je mne jasne. Tech par kacek me nezruinuje, ale jde mne o princip.

Moderni doba vsechno zjednodusuje, zlepsuje a rozmazluje lidi vselijakymi vymozenostmi, takze se stavaji stale vice soucasti konzumni spolecnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj presne proto to rele taky nechci, kolikrat takhle sibuju se trema autama na dvore a podle zakona schvalnosti potrebuju, to co je nejdal....... :D

otec ho ma v ochcavce (xenony) a me osobne by to asi vadilo, rad si vsechno ovladam sam........ ;)

jinak ja se automaticky poutam po nasednuti a rozsvecim po nastartovani.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tento týden jezdím do práce s kámošem co má dost dobře natuněnou OII s foliemi, pruhem a jiné a když nás stavěla hlídka tak chtěli vidět jen ty blbosti - lékarnička, žárovky atd. Ale nedalo mi to a zeptal jsem se na folie i sluneční pruh na skle a oni mi odpověděli, že v tomto případě nevidí důvod jakkoliv reagovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...