Přejít na obsah

špatně svítí


redick00

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

podařilo se mi s mojí tourkou srazit srnca rohem předního nárazníku u řidiče. Auto vizualně vypadá v pohodě, ač to byla docela rána. Jedině co jsem od té chvíle zpozoroval je, že mi jedno světlo (u řidiče) svítí hodně do země a druhé bude zřejmně ok. Jinak lampa a nic poničeno není. Čím myslíte, že by to mohlo být? Je to seřizování sklonu světel nějak nachylné na náraz u Tourek? Díky moc za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se ulomil, tak chladičová stěna musela dostat pěknou šupku a dost možná je taky zkroucená.

no vzal jsem ho rohem nárazníku a trochu z boku podle stop po nárazu (chlupy apod) jinak ani škrábanec, nic není prasknuté a chladič vypadá v pohodě. Ty úchyty budou asi ulomené víc jak jeden. Chladič by snad měl být chráněn jak maskou, tak nárazníkem nebo myslíš že by se taky mohl nějakým způsobem poškodit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chladič bude OK. Ale chladičová stěna je ten díl kastle ve kterém je upevněn, včetně světel atd.

Mohlo se stát, že když jsi bouchnul toho srnce rohem tak to vzalo tu stěnu jakoby do vrtule. Sice se to asi vrátilo částečně zpátky, ale světlato to neustálo.

Třeba jen upadlo tím, že do něj bouchnul nárazník.

Zbytky úchytů zůstaly? Když světlo napasuješ jakoby do původní polohy, svítí lépe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že jen jak jsi bouchnul nárazníkem toho srnce, a jak se deformoval nárazník tak se opřel o světlo a to to neustálo.

Celkem máš štěstí. Pokud nemáš zrovna xenony.

Jsem viděl nárazník po srážce se zajícem.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem si říkal, že mám štěstí veliký, jelikož krom toho světla (xenony nemám) to nic neodneslo a ani škrábnutí nikde. Ale jel jsem celkem pomalu, kvůli špatný silnici kde byla samá díra. Jinak bych jel rychleji a to už by bylo na větší opravu

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...