Přejít na obsah

SRAZ VRANOV 14. a 15. května 2011


riba

Doporučené příspěvky

Přeji pěkný večír všem, to se nám to pěkně vystříbřilo, i Laam bude se svojí drahou polovičkou, krásné! Jinak mi psal SZ Pulper/Pavel a omlouval se vlastně v tom smyslu co tady, ale to se dá i pochopit, holt ne vždy to člověku vyjde. Koukám, že Péťa se pěkně rozjela, neboj ženskejch tam bude habaděj a to by bylo, aby jste to nějak nezvládly, nemám o Vás strach :smich: Ten recepis od Martina bude zcela jistě nutnej :help::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando,

tak vás tentokrát bohužel neuvidim a jestli se dostanu aspoň do Chaber zatim taky nevim :feve:

Přeju vám příjemnou zábavu a ať vám vyjde počasí:palec2:

Pavel

Škoda Pavle, třeba ještě něco spácháme na podzim a domluvíme to s předstihem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek, tak Vás zdravíme oba dva, už se také těšíme. Já jsem se i pohádala v práci se šéfovou aby mě dala dovolenou a vyšlo to, jupí... Víťa a Ríša mají u mě pusu, za to rychlé zařízení srazu. Že nejede Žralok to mi tak nevadí :p , ale co Naďa?? :wub: Nebudu mít s kým chlastat... -_- tak se těším na večerní program :band a na Vás všechny... Jak to vypadá se sklípkem? zdravím Peťula a jedeme na sraz :scooter:

Pěťo neboj, ono se to vystříbří, parta je na to dostatečně silná. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando.

Konečně jsme se rozhoupali a tak Vás zveme všechny, co máte zájem se zúčastnit klubového srazu superbů.

Termín konání: 14.5. - 15.5.2011

Místo konání: Vranovská pláž

http://www.vranovska-plaz.cz/autocamping/o-spolecnosti/atc-vranovska-plaz.html

Pánové a případně dámy, po konzultaci s Víťou, je potřeba, aby se většina z Vás na sraz přihlásila do neděle 1.5.2011. Je to z důvodů rezervace ubytování. Neměl by být problém pro opozdilce či nerozhodnuté ani po tomto termínu ubytování zajistit, ale ten základ se bude v pondělí 2.5.2011 závazně potvrzovat Autokempu na Vranovské pláži.

Děkujeme za pochopení. Richard a Víťa :kol-35:

Seznam přihlášených na sraz:

RIBA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

LANNY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

VICK + ? zatím není upřesněno

MARTIN35 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

PENY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

MA_RA1 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

CAJDA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

LAAM + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

PASSPORT5 + 1 (dvě noci chata po dvě osoby)

MARCUSV + ? (jedna noc chata po dvě osoby)

ACE VENTURA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)?

Aby jsme to měli pořád na očích :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Kájo, máš pravdu, to bych si nikdy nedovolil !!!! Ale ten předpis nechcám napsat před odjezdem aby byl čerstvej jo a samozřejmě nezapomenu vzít tu slivovicu co jsem slíbil už na podzim, těch 57 KW , ( švestky ) !!!!!! :)

Jo a Ríšo no v důchoďáku určitě ne, ale kde to sem nemužu teď napsat ;) , abych neměl průser :smich:!!!

Editováno: , autor: Martin35
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno všem, Martine, tisíceré díky, že jsi se zastal "DĚDKA", oni mi ti přestárlí "DOROSTENCI" snad pomalu to mé stáří budou závidět?;) Mohu Vás všechny ujistit, že není co! Ale jinak jsme každej tak starej, jak se cítíme!!!:smich: A u mne bych to tipoval na pubertu, ale zaplať PB :help:

Martine, vidím to na pěknou SUPÍ jízdu! Už se těšíme a i na tu slivku, ta bude :)

Ríšo, nějak nepřichází reakce? Snad dorostencům nedochází dech a heč bude čerstvej předpis a jsem i zvědavej odkud ;):smich:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze jelikoz byla zima jako blazen i u nas snezilo tak jsme sedeli doma na zadku. A fakt by zadna odtucnovaci kura neprosla, ale prospela by nam oboum... Uz se na vas tesim... Dame soutez? Kdo upece nejakou vybornou buchtu?? U nas bude pect Lada. tak dobrou noc. Petula

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)Tak předně, aby to bylo na očích!

Tak Ti díky Peťo, hned jsem to dostal na talíř, "vidíš bude péct Láďa"! Kdyby jsi nebyla to něžné pohlaví tak bych hned zadal :aggressive: , ale protože jsi to Ty a mne stejně nikdo nedonutí k pečení, tak posílám kol5:p Jinak si myslím, že je to velmi dobrej nápad a když si představím tu 57W slivovici a k tomu dortíčky ze severní Moravy, tak to holky budete mít setsakra těžký!!!:smich:

Hezký den všem a přemlouvejte všechny neupálené čarodějnice, aby nám zajistili na ten náš víkend nádherné počasí!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdarek, tak jsem dorazila z prace a uz lezim v pelechu a to stvoreni tu vedle me odfukuje. Jelikoz mam pristi tyden od stredy dovcu tak ja tedy neco upecu :-D jo a Lanny ja byt tebou tak se do toho peceni pustim s plnou paradou at doma koukaji co to maji za super chlapa, ale aby jsi tam potom u toho nestal furt. Tak pa Peta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v kolik se tak slezem vy šváby -_- na vranově já jen v kolik si máme s partnerkou naplánovat budíček známe ženský těm to vždy trvá ale pssst tohle nesmí slyšet jinak bude kol2

Tak předběžné jsme mluvili o tom, že by jsme se měli sjet tak do deseti dopoledne. Do konce týdne dáme ještě dohromady návrhy na spanilou jízdu spojenou s obědem a možnou návštěvou vinného sklepa a připadne návštěvy nejaké kulturní památky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...