Přejít na obsah

SRAZ VRANOV 14. a 15. května 2011


riba

Doporučené příspěvky

Nazdárek, dámy a pánové. Už se válim doma v postely a odpočívám :D teda oba dva.... My jsme jeli rovnou k rodičům do Klatov a tam jsme byli ve 3 hod. Láďa bohužel cestou usínal, byl "společensky unaven" takže jsem řídila já... Bylo to uplně suprovej sraz .... No jo " TI CO TAM NEBYLI PŘIŠLI O HODNĚ". Takže Vám všem strašně moc děkuji jdu postahovat fotečky a jdu se kochat... pa Peťula :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin 35: Odeslat Dnes, 18:40

Ahoj Peťo , ten salát z tech buřtů byl výbornej, mohl bych poprosit o recept ? Dík Martin

Škoda Superb 2.8 V6 elegance 142kw

Buřtový salát:

zálivka- 5 lžic kečupu, 3 lžíce oleje, 1 lžíce octa, 3 lžičky sojové omáčky, 3 lžičky wolšestru, 3 lžičky cukru

To vše smíchat v hrnečku, promíchat a dát nachvilku do mikrovlnky aby se to prohřálo.

Dále nakrájet uzeniny zhruba 1/2kg, 2-3 velké cibule,3-4 kyselé okurky

Vše promíchat a nakonec 1 pytlík majonézy, 1 pytlík tatarky.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ !!!!! NECHAT ULEŽET DO DRUHÉHO DNE!!!! :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a kolegové musím se všem omluvit že jsme s partnerkou nedorazili ve čtvrtek mi ji odvezli do nemocnice takže jsem měl jiné starosti omlouvám se zda někomu vznikli kvůli mě problémy ale doufám že jste si to užili i bez nás snad už té mé ratolesti bude líp a brzy mi ji pustí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a kolegové musím se všem omluvit že jsme s partnerkou nedorazili ve čtvrtek mi ji odvezli do nemocnice takže jsem měl jiné starosti omlouvám se zda někomu vznikli kvůli mě problémy ale doufám že jste si to užili i bez nás snad už té mé ratolesti bude líp a brzy mi ji pustí

Omluva se přijímá. :palec2: Nikomu problémy nevznikly a je to v pohodě. Přejeme brzké uzdravení přítelkyně a na podzim si to třeba vynahradíš. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky fšem, tak jsem se konečně trochu zmátořil! Včera jsem u švéďáků usnul jak batole a ráno jsem měl na mne velmi brzy frmol! ;) Jinak od mé Hexe mám vyřídit vřelé pozdravení a poděkování za velepříjemný víkend!:palec2: Jsem nadšený z fotek od všech, já jich mám pouze 8, ale má je Romy na svém noťasu. Tak dodám později. Vilo mne dostal hned ráno a potvrzuji, opravdu jsme bratia, z tohoto je to jasné, stejné na obou stranách hranice!:smich: Myslím, že se už pomalu budeme moci začít těšit na září, co říkáte?!:) Davide, když se díváš na to jídlo, nezbíhaj se Ti sliny????????:smich: :smich: :smich::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Lanny: ahoj , no to si piš,že ano,už kvůli tomu se tam musíme sejít v září zase ,ted jsem v práci,a když vidím ty porce.......uaua,hospůdku jsi vybral parádní,to se musí nechat,teď jsem dokoukal Lammovo koleno :D ,ale samozřejmně mimo jídlo to bylo celé skvělé,příště už se zdržím a zase si užijem skvělé party..... ;)

Ps:a příště bude navíc zmrzlina s Lammem,škoda,že jsme ji nestihli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Chtěl jsem vložit nějaké obrázky a nejde mi to, dělám něco blbě, ale já na to přijdu!lol, tak něco málo se povedlo, ale jsou to fotky nic moc, má to na svědomí moje milá Hexe, která Vás všechny moc pozdravuje a Vilo též - je v Praze :smich:Tak jsem právě odeslal poděkování jak do rest. U Bazalů, tak i do kempu na Vranovskou pláž jménem nás všech s tím, že věříme, že je opět v průběhu září t.r. navštívíme! :)

post-6297-0-60046900-1305547923_thumb.jp

post-6297-0-41927300-1305548085_thumb.jp

post-6297-0-09946500-1305548091_thumb.jp

post-6297-0-38620800-1305548161_thumb.jp

post-6297-0-23137500-1305548199_thumb.jp

post-6297-0-18593500-1305550344_thumb.jp

post-6297-0-27055100-1305553485_thumb.jp

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...