Přejít na obsah

RSW kols


roman265

Doporučené příspěvky

Mám už druhý a vymetl jsem s tím pěkných pár děr, obrubák apod. ted jsem je zrovna kontroloval na sezónu a nehází ani ťuk. Ve VW je cpou i na nový auta, vzhled kol je 1A, cena luxus, a jsou lehký,což je taky plus. Jediný co se s nima nesmí je jezdit v zimě, jak se dostane pod lak sůl,tak je může začít žrát,ale je dva roky záruka a vymění je bez problému za nové.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@juke.box - člověk by řekl,že se snad nenajde nikdo na fóru,kdo by nevěděl,že některá kola rozměrů nad rámec stanovený výrobcem vozu samozřejmě zapsat zcela legálně jdou.

Tak prosím Tě,nemystifkuj ostatní tvrzením,že zapsat nejdou,když o dané problematice zřejmě víš málo,nebo spíš nic :)

Mimochodem,nejenom 17",ale i 18" a dokonce by se asi našla i 19".

@43roman265 - RSW mezi těmi,která by zapsat šla nejsou ;)

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikl. Nic ve zlým,ale mystifikuješ tady přinejmenším asi možná ty. Na O1 Kombi nenapíšeš legální cestou ani originál spidery 17" a o nějakých 18" si můžeš nechat leda tak zdát, alespoň u nás, v královéhradeckém kraji. Možná tam u VÁS to lze. Takže mi teda zděl ten postup,jak zapsat na daný typ auta alespon 17" spidery. To by zajímalo hned několik lidí tady na fóru, kterým se to nepovedlo ani po známosti.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@juke.box- tak určitě ne ve zlém,to v žádném případě :) Jenom je dobré zásadní rozhodnutí a stanoviska prezentovat podložené znalostmi.

To,že někdo někde napsal nebo řekl,že to zapsat nejde a ty to prezentuješ dál ještě neznamená,že je to pravda.

Osobně má zapsané ráfky 7x17,8x18 a 8,5x18 a to zcela legálně.Zdůrazňuješ kombi,nechápu proč,je to zcela irelevantí,protože to co jde zapsat na liftbeck,jde i na kombi.Tvoje odvolání na kola doporučená výrobcem postrádá opodstatnění.Každý výrobce aftermarketového příslušenství si homologace nechává vystavovat sám bez ohledu na výrobce auta a sám nese plnou zodpovědnost za svůj výrobek.Podle Tvé logiky by jsi na auto nemohl dát nejenom kola,ale vůbec nic,co výrobce vozu neschválí.A to jistě sám uznáš je blbost. :)

Spidery neřeš,kola z originálního příslušenství jsou zcela jiná kapitola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem se ale bavil o Spiderech 17" (když se podíváš zpět, tak o jiných kolech jsem se nezminoval) a to mám podloženeé znalostmi a zkušenostmi jiných lidí,. Pořád jsi mi nevysvětli,na čem to visí. Výrobce kol je jedna věc,rozměr je druhá. V TP máš přeci jen rozměr a ne že to může být jen Dotz Hanzo ..atd.

Kombi jsem zmiňoval proto, že např. RS Liftback má v TP 17" ale RS kombi má už jen pouze 16" .

Napiš ve zkrtace ten postup,jak to nechat dopsat. Dík

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17" nzapíšeš do OCt 1 a je jedno jaký máš kola, jestli origo,nebo RSW. To není o kolech,ale o Rozměrech,schválených výrobcem auta pro daný typ.

Odpovídal jsem na tohle,o Spiderech jsi začal psát až v dalším příspěvku.

EDIT:

No já jsem se ale bavil o Spiderech 17" (když se podíváš zpět, tak o jiných kolech jsem se nezminoval) a to mám podloženeé znalostmi a zkušenostmi jiných lidí,. Pořád jsi mi nevysvětli,na čem to visí. Výrobce kol je jedna věc,rozměr je druhá. V TP máš přeci jen rozměr a ne že to může být jen Dotz Hanzo ..atd.

Kombi jsem zmiňoval proto, že např. RS Liftback má v TP 17" ale RS kombi má už jen pouze 16" .

Napiš ve zkrtace ten postup,jak to nechat dopsat. Dík

Jestli Ti jde o spidery,nebo jakákoliv jiná kola z příslušenství,tak ty opravdu nejdou.

V TP,pokud je zápis provedený v souladu se směrnicí MDČR je zapsán typ ráfku včetně všech rozměrů a názvu a doporučených pneumatik.

To,že praxe je úřad od úřadu různá je věc druhá.

http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/Dovoz_registrace_a_schvalovani_vozidel/Schvalovani_vozidel/Zapis_rafku_a_pneumatik/

http://gutachten.bmf-application.com/ronal/r42/41119525-100-5-57-35-.pdf

http://gutachten.bmf-application.com/ronal/r48/40363502-100-5-57-35-.pdf

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím jestli si rozumíme :)

Ani já dát legálně Spidery nemůžu,protože zrovna u ráfků 7x17 ET35 mám zápis provedený naprosto v souladu s postupem a mám tam uvedeno číslo ráfku a i název DEZENT E.

Naopak jedny 18" mi zapisoval blbec(k mému štěstí)a zapsal pouze 8x18ET32,pneu 22540R18,víc nic,tak 18ky si můžu nasadit jaký mně napadnou v tomto rozměru.

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...