Přejít na obsah

Octavia RS II brzdy-problém


zachy325

Doporučené příspěvky

Servus chlapy...mám takovej problém..pořád mi dobrždují zadní kola..tak že se to hřeje tolik že na kolech neudržíte ruku!!!!

Mám tam 18alu origo škoda a na zadku mám rezervu origo 16...

Brzdiče rozebrane vyčištěné,vše chodí jak má..tak ty bych vyloučil..má na to vliv třeba ta rezerva?je tam psané do 80km/h..a jezdím stím více ale zase je to na zadku..na předku bych to chápal skrz diferák atd..ale zadek?Nebo že by to dělalo ESP?skrz velikost rozdílných kol??

Poraďte prosím díky za každé info!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne ta chodí jak víno...vše je super vše bylo rozdělaný vyčištěné..promazané..složeno odzkoušeno..no prostě si zde mechanici nevědí už rady :(

já myslel že to může být ESP skrz rezervu ale ne to už jsme vyloučily,prohodily jsme kola atd...teď podle všeho to dělá levé zadní kolo..tak jestli zkusit vyměnit brzdovou hadičku prý tam může být bublina?dle mechanika ze škodovky..nebo pak brzdič..ale je to nové auto aby byl brzdič v háji...

a ještě jeden poznatek : za jízdy to brzdí ale jakmile zastavím tak stím autem pohneš rukou jako prd..takže se to jakoby zase odbrzdí..tak už nevím..jsem z toho vyřízenej!!! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš jen jednu 16" tak to může dělat stabilizace.

Jedno kolo se točí rychlejc než druhý a auto si myslí, že de do smyku a snaží se to přes ESP srovnat.

Hoď tam buď 18" nebo druhou 16", ale i to bude mít proti předku jiný otáčky, takže se zadní kola budou točit rychlejc a bud to přibržďovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si myslel také ale přehodil jsem ty kola tu 16 na levo a 18 na pravo a hřeje se více levé..ikdyž tam je alu 18...už jsem v koncích..zítra budu dělat brzdové hadice+nová brzdovka a uvidíme..toto mi poradil jeden borec co to prý už řešil..

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...