Přejít na obsah

Přibývání motorového oleje 1,9tdi 2000


Jakubo

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

zdravim

mám podobný problém u OCT 1 1,9tdi 66kw po studeném startu jede asi 30s na tri valce + byly 2 litry nafty v oleji nikdo nevi co s tim... VAG hlasil chybu 17656 regulace pocatku vstriku-regulacni odchylka, jiny chyby to nehlasi nevi nekdo cim to muze bejt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Mám klasiku čerpadlo, tryska. Žádné TDI PD. Olej jsem si měnil sám i s olejovým filtrem a od té doby jsem ho tak 2 - 3krát kontroloval a vždy tak 2 až 3 hodiny po dojetí na rovině a to byl olej ve 3/4 měrky. Vešlo se mi tam 4,3L oleje. Udává se, že se tam vejde 4.5L oleje. Mám tam Total Quartz 7000 10w40 podle typu motoru.

EDIT:

Ne, voda nemizí. K oleji jsem čuchal a nevím, moc mi to nepřijde, že by smrděl naftou, ale jistej si nejsem.

:D 4,3 je celková náplň,ale tu nikdy nevypustíš celou,po max dolejváš tak maximálně 4,1litru udává se 4,2..Ale co já vždycky dělal tyhle motory tak 4,1 stačilo....jestli jsi tam nalil 4,3 tak se nedivim že máš moc...A taky se zeptám,dolíval jsi ten olej na rovině? :D nebo jsi měl předek ve vzduchu :D U těhlech motorů maximálně voda může protíkat do oleje,ale to by jsi poznal podle toho že by byl ten olej bílej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...