Přejít na obsah

Občasný zvuk spuštěného blinkru


SuperBob

Doporučené příspěvky

Jooo tak to nevím :-) a to je nějaký kabel z těch svazků nebo to je nějak na pozici volantu? Vždy když nastartuju a poprvé šlápnu na brzdu tak v nich "zachrastí" asi jako ABS. Po chviličce to přestane, auto brzdí normálně ale svítí kontrolka ESP a nefunguje.  

Editováno: , autor: Zuzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nevim jestli tma je přimo nějaký kroužek u volantu nebo neni... To byc hti kecal, ale překontrolovat to komplet by bylo fajn... Ono to zničeho nic nezačne dělat jen tak.... Možna byc hskusil ještě odpojti baterku na chvili .... Jestli to nebylo popletene když jste odpojili páčku a třeba jste pak s kolegou zapli kliček do jedničky a ono to nenašlo tempomat ... je to lehce řečeno ještě skus tohle než to rozebereš... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj,

souhlasím, že není potřeba nic rozebírat a odpojovat. Tímto problémem trpí i Octavie. Stačí nechat vypnutý zapalování a dát páčku do krajních pozic a pořádně prostříkat kontaktolem nebo WD. A pořádně myslím pořádně.Nasadit tu prodlužovací hadičku na spray a zasunout do všech míst v páčce.   Poteče z toho sajrajt, tak se na to nachystat s nějakou hadrou. Časem se na těch styčných ploškách spínače usadí špína a vytváří microspoje, který způsobují to cvakání. (Mě to přivádělo k šílenství). Samozřejmě necvaká páčka, ale to relé uprostřed palubky, ale tam problém nehledejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vlastně díky za připomenutí toho co už se tady parkrát probralo :-D

Každopádně radši bych tu páčku vytáhl přecijenom sajrat kterej vystříkáš neni 100% oprava ja tu páčku Bazyckovi vytahl a pročistil a bordel sem dal pryč nesplachl jsem ho do utrob pod volantem.... Pak ty auta vypadaj kdyz kazdy spravuje timto stylem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Caute, 

 ja som mal podobny problem, v servise mi tvrdili, ze na 100% je vadny ten vystrazny trojuholnik v stredovom panely. Kupil som Kontaktol v kauflande za 49,90kc, vystriekal a smerovky uz netukaju len tak same. V servise po mne chceli 1200kc za novy origo kus + 300kc vymena. Opravene za 50kc :)  Este dodam, ze packa smeroviek teraz chodi trochu tuhsie, ale v aute uz nepocuvam to hnusne tukanie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...