Přejít na obsah

SRAZ VRANOV 2 17.a18. září 2011


riba

Doporučené příspěvky

Ahoj vsichni premyslim, ze bych dorazil se podivat a pokecat, ale mam Supa jen chvili a tak nevim jestli to neni jen pro dlouhodobe cleny, dejte vedet diky (abych nedelal křena) ;)

Koukej přijet. Vždycky je někdo poprvé a křena dělat nebudeš. Dopíšu tě do seznamu. Dej vědět jestli zůstaneš přes noc. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky nováček :smich:

A všechny Vás vřele zvu.Nekoukej na to kdo je kde jak dlouho.Pokud máš zájem poznat nové lidi a poptat se na jejich zkušenosti a pobavit se tak neváhej a ukaž se.

Teď to znělo skoro jako inzerát nebo reklama,ale prostě každý je vítán.Není to o tom,že by tam bylo pár snobů a nikoho by nechtěli k sobě.

Kdyby to bylo jen pro vyvolené tak dostanou soukromou zprávu a nebude se to tu vyvěšovat

S Víťou naprosto souhlasím. Taky jsem si tím nováčkovstvím přošel jako každý a nelituju. Je to správná banda. :skoda::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando.

Tak tu máme naplánovaný druhý dvoudenní klubový sraz superbů. Tentokráte trochu s předstihem, aby jste s tím mohli počítat a mohli se zúčastnit alespoň v takovém počtu jako v květnu. Všichni jste srdečně zváni a těšíme se na setkání.

Termín konání: 17.9. - 18.9.2011

Místo konání: Vranovská pláž

http://www.vranovska-plaz.cz/

Pánové a případně dámy, je potřeba, aby se většina z Vás na sraz přihlásila závazně do čtvrtka 25.8.2011. Je to z důvodu rezervace ubytování. Neměl by být problém pro opozdilce či nerozhodnuté ani po tomto termínu ubytování zajistit.

Děkujeme a hurá do toho. Richard, Víťa a stravovací expert Karel :kol-35: :kol-35: :kol-35:

Seznam přihlášených na sraz:

RIBA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

LANNY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

VICK + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

MARTIN35 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

LAAM + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

PASSPORT5 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

PENY + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

ACE VENTURA + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

STANKRA6 (jedna noc chata jedna osoba)

MORAVECMILAN21 (jedna noc chata jedna osoba)

MA_RA1 + 1 (jedna noc chata po dvě osoby)

MARCUSV (jedna noc chata jedna osoba)

KUBINOS (bez ubytování)

JAROSLAV.SOUKUP +1 (bez ubytování)

CASTOR603 + ? (ubytování ?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando. :clap: :clap:

Připravili jsme vespolek plán akce na sobotu 17.9.2011.

Plán je stejný jako na jaře a je upravený podle toho co jsme skutečně stihli.

10:00 – 12:30

Sraz v kempu (GPS: 48°54'52.647"N, 15°48'44.187"E)

Ubytování, pokec

12:30

Přesun do Lechovic cca 40Km

Oběd zajištěný v restauraci U Bazalů

http://www.restaurace-u-bazalu.cz/

Nákup vína u místních vinařů

http://www.vslechovice.cz

15:30 – 17:00

Přesun do kempu přes Znojmo

Zastávka ve Znojmě na nákup materiálu a potřeb pro úspěšný pobyt v kempu

17:00 – do skonání

Táborák a tak. Bude Ѿ (prdel) :kol-35: :kol-35:

Trasa: :kol-135:

Vranovská pláž - Lechovice

Lechovice - Znojmo

Znojmo - Vranovská páž

Celkem cca 80Km

Dobrou náladu sebou.

Kdo jede přes Jihlavu, můžeme dát sraz v sobotu mezi 8:45 a 9:15 na pumpě Slovnaftu, těsně před Jihlavou. Je to ve směru od D1.

(GPS: 49°25'16.976"N, 15°34'57.241"E)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto mám sociální dávky, X5, Fávo pro rodinné příslušníky a také moji známý nakupují v LIDLu.

STS Chvojkovice Brod. No, zřejmě slušný oddíl, no! Napiš ho do druhého družstva. Né, to stačí. Nejseš svlečenej. Né, nebudem se pouštět do žádných větších akcí!

Ale je pravda, že ten Ital si tam tu bundu začal svlékat. Koho asi chtěl provokovat.

post-452-0-45834000-1316369216_thumb.jpg

post-452-0-44336900-1316369352_thumb.jpg

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj bando, tak my jsme přijeli také v pořádku domů. Sraz byl opět skvělý, už aby byl další a zase v tak hojném počtu. Akorát mi cestou zpět začal zlobit xenon. Pravý xenon mi zhasl a rozsvítila se mi kontrolka světel, tak jsem jel domů na mlhovkách. Po dalším nastartování byl pořád jeden xenon zhaslý a opět svítila kontrolka a po dalším se již rozsvítil a zase funguje, sice svítí slaběji, ale svítí. Tak teď nvm, jestli je jen špatná výbojka nebo jestli je problém jinde. No jdu pročíst fórum, třeba se to řešilo. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...