Přejít na obsah

Padesátka na trojku, nebo na čtyřku?


Fido

Doporučené příspěvky

já dneska testoval po výměně hydroštelů a 4 pobere bez dušení i 40 na rovince na cca 1000ot. Před výměnou nebylo možné.

Jednička na volnoběh se mi usadí na rychlosti 10 a jede bez zaváhání, dvojka na volnoběh se usadí na asi 17 a taky jede bez zaváhání. Před váměnou jsem musel dokrmovat plynem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já dneska testoval po výměně hydroštelů a 4 pobere bez dušení i 40 na rovince na cca 1000ot. Před výměnou nebylo možné.

Jednička na volnoběh se mi usadí na rychlosti 10 a jede bez zaváhání, dvojka na volnoběh se usadí na asi 17 a taky jede bez zaváhání. Před váměnou jsem musel dokrmovat plynem.

Stejná zkušenost 4. a 40 v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ropáci jsou sqělý, že jsou dost pružný, takže 50 na čtyřku úplně v poho. Horší je to ale s udržováním rychlosti (bez tempíku). Když lehce přidáš na tu čtyřku, tak tam máš hned 60, na tu trojku to člověk tolik nepotejrá, takže mě osobně se líp udržuje 50 na trojku, ale autí by raději tu čtyřku, takže jak kdy, no... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenze kdyz jedes presne padesat tak opravdicka realna rychlost je 40 km/hod a tak pokud clovek jede na tachaku 45 radsi - aby se orpavdu nedostal za 50rychlost tak tedy jede min nez ctyricet a to uz je orpavdu clovek brzda silnic. Vidim to ted na cestach jak se to tahne

Dneska sem to testoval v Uhrinevsi, mel sem na tachaci cca 45km/h, plus minus 1km/h, a radar mi tam ukazal 44km/h, takze v nizsi rychlosti mi to v podstate nekeca. Vejs uz asi samozrejme jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v obci jezdím většinou tak, že podle tacho mi to ukazuje cca 57-58km/h, tzn. že skutečnou rychlost budu mít do 53km/h, za což pokutu nedostanu. Při téhle už se v klidu dá jet čtyřku, pokud to není do kopce. Pokud jedu přes centrum tachometrových 50km/h, tak jedu na trojku, ale nelíbí se mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...