Jump to content

jak donutit vyhledávač aby vyhledával

Lojzek
 Share

Recommended Posts

No, jestli se někde zobrazuje historie co kdo s vláknem dělal, tak tam budu figurovat i já.

Chtěl jsem se na něco v této souvislosti zeptat, ale pak jsem se na to vykašlal.

Proto jsem to odemknul a pak zase zamknul. Nechal jsem to zamknuté, páč jsem neznal důvod zamčení.

K původnímu dotazu - jelikož je tu debilní vyhledávač, který funguje jak a kdy chce a nedokáže vyhledávat slova kratší než 3 písmena (na serveru o autech opravdu praktické) a třeba dnes, když dám vyhledat "tdi" "abs" "vag", tak napíše, že nejsou žádné výsledky, tak prostě používám google - na dotaz tazatele - http://www.google.cz/search?hl=cs&prmdo=1&biw=1366&bih=667&tbm=dsc&q=+site:forum.skodahome.cz+1.9+TDI+PD+96KW.

Nebyly nalezeny žádné výsledky pro 'vag'.
Nebyly nalezeny žádné výsledky pro 'tdi'.

Když se dá slovo pod tři písmena, tak napíše, že je to moc krátké, když se dá něco co má tři písmena, tak napíše, že nejsou výsledky... Když se zadá delší slovo - třeba VCDS tak už nějaké výsledky jsou, ale stejně... raději volím google...

Právě proto sem mu ukázal jak na to.

TEMU TREBA VYVESIT A ZAMKNUT AKO NAVOD PRE NOVACIKOV POTOM NEBUDU ZAKLADAT DUPLICITNE A ZBYTOCNE TEMY. :)

Není problém to vyvěsit, ale to bys musel dat do každý sekce a stejně by to nepomohlo.

jj, na to jsem se chtěl taky zeptat.

Ale zdá se mi, že se něco změnilo, páč vím že kdysi nešlo napsat ani dotaz jako "kontrolka ABS" a tekom jde. Před tím to řvalo bez pardónu, že jedno nebo více slov je kratší nebo rovno tří pismen.

EDIT:

Aha, ono to sice na takto napsaný dotaz neřve a vyhodí nějaké výsledky, ale na slovo ESP z dotazu to našlo třeba "zespodu".

Takže opět k ničemu :feve: .

Edited by Wojnar

Je v sekci "Ostatní", tak to až tak nevadí.

Pro Admina:

Lze něco dělat s tím vyhledáváním třípismenných slov?

Ale samostatně.

Alespoň povolit výjimky: ABS, ESP, ASR, VAG, kódy motorů a převodovek, apod

Edited by Wojnar

• Pawouk unpinned this topic