Přejít na obsah

1,4 16V kontrolka imobilizeru


tuningjanek

Doporučené příspěvky

Ahoj všem měl bych k vám všem prozbu mám fabii 1,4 16V 74kw rok 2000 a problém je v tom,že se mi občas stává,že nemohu nastartovat na palubce se mi rozbliká kontrolka s autíčkem a v něm je klíč při otočením klíčkem ještě před nastartováním tak mi začne blikat a nemohu nastartovat a je den kdy se rozvítí a hned zasne pak nastartuje bez závad.

Každý mi říká,že je závada bud v jednotce nebo v klíči,ale klíče mám 2 a při výměně druhého klíče to dělá také je možný problém v jednotce,že to špatně načte? Vůbe si nevím rady a chystám se po neděly na diagnostiku co mi to napíše.Všem děkuji za rady už sem s fabiie na mrtvici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostika ti napíše:signál.....příliš slabý.Pak ti doporučí výměnu čtecí cívky a pak vedení od cívky k tacho.Ale většinou to pomůže jen tomu kdo ti to mění k zjískání ...... Kč. Závada bývá v budíkach a jde to většinou opravit.Více na 777227503

Editováno: , autor: Malta
citace předchozího příspěvku.Citace smazána
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...