eXt

Pohyb zrcátek při zpátečce

8 příspěvků k tomuto tématu

čus,

Ještě nedávno se mi zrcátka při zařazení zpátečky automaticky pohnuli tak abych lepe videl pri couvani, pohnuli se tak ze jsem vic videl dolu atd. Ted to ale přestalo, nevíte čím to je? .. někde se to nastavuje neb otak neco ?

Díky

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ne, co jsem se tu dočetl,tak jen ty co maj ele.sedačky,kde se to nastavení ukládá. :prc:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Treba to aj nejako nastavit? resp ako ked som si nastavil pamet sedacky tak mi ulozilo aj pamet zrcatek, alebo je to nejkao nastavene automaticky ?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Fachá to len mám problém, dá sa to aj nastaviť a uložiť ale viem nastaviť iba spolujazdcové zrcátko, tak to má byť alebo sa dá aj nejako nastaviť vodičové ? lebo ked prepnem do polohy že chcem nastaviť pravé tak sa to ľavé narovná do polohy pri jazde dopredu.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Funguje správně to takto:

levé i pravé pro jízdu vpřed se ukládá do paměti sedaček - stačí naštelovat levé o pravé a uložit do paměti sedaček

Sklápění při zařazení zpátečky funguje jen na pravé zrcátko (logicky kvůli obrubníkům)

sklápění funguje jen tehdy, pokud je přepínač v poloze pro štelování pravého zrcátka

Pokud je přepínač v neutrální poloze, nebo jinde, tak po zařazení zpátečky se zrcátko nesklopí

Upraveno uživatelem SUP1
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se