Přejít na obsah

loziska na prednej naprave


houmr

Doporučené příspěvky

mam najazdene 84,5tkm a na prednej naprave sa zacali hlasit loziska. ked idem po rovnej ceste alebo do zakruty tak nepocut nic. pocut hluk iba ked je volant skoro v krajnej polohe a otacam sa na mieste tak vtedy pocut hluk. preto sa pytam kolko este vydrzia najazdit km tak normalne ? viem ze ich musim casom vymenit len kolko este vydrzia ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam najazdene 84,5tkm a na prednej naprave sa zacali hlasit loziska. ked idem po rovnej ceste alebo do zakruty tak nepocut nic. pocut hluk iba ked je volant skoro v krajnej polohe a otacam sa na mieste tak vtedy pocut hluk. preto sa pytam kolko este vydrzia najazdit km tak normalne ? viem ze ich musim casom vymenit len kolko este vydrzia ?

"ked idem po rovnej ceste alebo do zakruty tak nepocut nic"... Tak to teda snad za normální jízdy nehučí, né? Až to začne dělat za jízdy, tak to začni potom řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při plném rejdu a pomalé jízdě mi to také občas hlučí. To ale nejsou ložiska, nýbrž brzdové destičky a je to prý normální. Zajímavé je, že to nedělá vždy. Přišlo mi, že spíš jen v zimě nebo za mokra. Dělalo mi to více za novoty, teď už to dělá méně nebo spíš už tolik neposlouchám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...