Jump to content

Přední vrchní pant dveří

Amos
 Share

Recommended Posts

To je jasný že ne Lidl.Jde mě o to že mě začali padat dveře a rád bych to chtěl do budoucna nějak řešit.Tak chci vědět kolik stojí originál a pak nějaka druhovýroba,vrakáč.A jak je složité to vyměnit.

Je to vylítané v tom čepu na dveřích.Tak jsem myslel dát celý nový,nemám představu kolik stojí.

Edited by Wojnar
Jak píše PROCHY603 níže: Necituj poslední příspěvek!!

• 2 weeks later...

Jestli si dobře pamatuju OI, tak jeden šroub na pantu je hlavička zvenku a druhý zevnitř, takže např na zadních dveřích je potřeba hodit spodní obložení B sloupku, a na předních bych řekl shodit spodí obložení A sloupku + spodní díl palubky a podívat se...

Aleš už je to nějaký čas co nemám OI tak prosím s rezervou.

wojnar: Na vrchnom pante povolis vysrobujes cervika -maticu-13kluc. A na spodnom pante vysrobujes spodny srob na pante ktori je na dverach.:)

Dvere smerom hore vyvesis z pantov. Nezabudni odpojit kabelaz na A stlpiku ktora ide do dveri.

Edited by PROCHY603

• 2 months later...

Tak jsem vyměnil pant a dveře stále drhnou(spodek dveří chytá o kasli).Je to asi tak ve čtvrtině k pantům.Zkoušel jsem i nastavení dveří a už nevím cím to může být.Drhnou asi tak 3 cm v jednom místě.Ještě jsem zjistil že jak je zámek na dveřích tak je na něm černá guma a ta tam schází.Nevim jestli se dá sehnat samostatně?Dveře po zavření lícují správně.