Přejít na obsah

Interiér a jeho údržba


WalkerT

Doporučené příspěvky

Jaké máte zkušenosti s autokosmetikou, čistícími a ošetřujícími prostředky na přístrojovou desku, tapecy, plasty, čalounění sedadel atd. co se Vám osvědčilo a co raději nekupovat ???

Já aktuálně používám čistič přístrojové desky od firmy Sonax, na tapecy a sedačky čistící utěrky na interiér také od Sonaxu a na zkoušku jsem koupil Inetior Trim Cleaner origo Škoda, no ale výsledky mne nikterak neohromily, čistí to, ale není to žádný zázrak, máte někdo odzkoušené jiné značky a typy konzervačních a čistících prostředků ať vím co příště koupit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem projel jiná fóra a doporučené prostředky na ošetření interiéru a palubní desky jsou např. následující :

Riwax Cabin Clean

Flowey General Cleaner

Autoglym Interior Shampoo

máte s nimi někdo zkušenosti ?

Použít v kombinaci s utěrkou z mikrovlákna a také vždy používat na ošetření palubní desky matné prostředky kvůli eliminaci případných odrazů palubky ve skle na slunci, rozhodně nedoporučují používat JAR nebo podobné saponáty ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mne teraz znamy odporucil nejaky prostriedok "Plak" ale este som to neskusal, takze nemam osobnu sskusenost, ale on to dost chvalil. Pouziva to dokonca aj na plasty v exteriery. Videl som Feliciu jeho sestry a na nej su cierne plasty na naraznikoch a zrkadlach ako nove.

Editováno: , autor: arch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...