Přejít na obsah

Inšpirácia interiér


touareg3

Doporučené příspěvky

ja som to nakoniec neobjednal cena vyrobku sice pekna ale cena montaze je ranec a to zabezpecenie vsade kde som volal tak sa zasmiali ze sak to uz pomaly ani nemontuju a ked to robievali tak to bolo tak ze 2 auta do roka :D no a celkom neprijemne ale snad nie bezne je ked sa ti to zasekne niekde v prdeli a mozes si zhanat odtah co sa riesilo aj tu na fore...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Construct jsem měl během 22let na 5ti Oktávkách v práci, nikdy se nezasekl, jednou,  když mi klíč od Construktu odpadl

od klíčů, a projel do drtiče odpadu(naštěstí auto stálo u výrobní haly - nebyl Construct zamčený), tak jsem chtěl udělat náhradní 

klíč - nikdo i se safe kartou, rezervním klíčem pro okopírování nebyl schopen klíč vyrobit. Nakonec pomohl jen originální výrobce.

Pokud parkuji v garáži, je to blbost, ale když vyjedu do Polska, nebo jsem jezdil Bulharsko, Srbsko, Rumunsko, Bosna, tak doporučuji.

Kolegovi chtěli ukrást novou Oktu i na ulici před domem ve Strážnici. Teď občas vyjedu na přivýdělek k důchodu Děčín, Praha , 

Opava, tak to rozhodlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

To jsou žárovky v té klice a schránce? Poslední dobou si hodně všímám, že přijede nový drahý auto, přední i zadní led světla a pak otevře dveře a interiér se obarví do oranžova nějakou bludičkou, že by člověk sotva odečetl čas na hodinkách :)  To je hnus, už jsem si zvykl, že na Scale mám všude kromě kufru komplet diody a nechtěl bych zpět nikdy žárovky, ale asi to bude problém do budoucna při výběru auta, ikdyž jsem myslel, že je to dnes naprostá samozřejmost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To magnetické svetlo ma aj svokor v kufri v superbe. Nápad, fajn, prevedenie mizerné. Svietivosť za mňa minimálna a tým pádom nepoužiteľná vec. Mobil svieti silnejšíe. Osobne mám LED v kufri vymenené svetlo za LED plug and play a na svietenie mimo auta poriadnu led baterku s dosvitom 100m a kvalitnú čelovku. Využívam to aj na rybačku v noci, keď sa vraciam k autu, resp. pri vyberaní člna z vody (okrem dodatočného pracovného svetla na vozíku), či chôdzu v teréne.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty světla ve dveřích jsou LEDky.To u kliky je originál už z výroby.To osvětlení odkládací kapsy je stejné jako v předních dveřích.Protože mám elektrické zadní víko,tak mně stačilo sundat pouze horní obložení D sloupku,kde jsem se napojil na všechna potřebná vedení.V krytu kufru jsem vydloubl krytku do otvoru usadil držák lampičky.Jinak lampička má číslo 3T0947417F a držák 3T0947509A.Svorkovnice pro připojení 1T0972703.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cize ked si vrtal otvor na tu lampicku tak si ziadne plastove oblozenie nedaval dole? si to proste z predu navrtal a osadil ramik? lebo ja som videl navod od wirera ten to samizda dorabal na F3 a ten demontoval oblozenie v kufri. akoze zrejme to ide aj bez toho ale potom ten plastovy bordel ti tam popada za to oblozenie by som povedal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vrtat nic nemusel.Měl jsem v bočním obložení kufru krytku,kterou jsem vydloubl a do otvoru jsem prostrčil a zacvakl držák lampičky.A po sundání horního obložení D sloupku je tam dost místa na protažení potřebné el. instalace.Nejspíš také bude záležet na výbavovém stupni,protože podle ETKY existují dva typy toho obložení,kde ten jeden onen otvor nemá.Na Scalu ten bez otvoru má číslo 657 867 B 9B9.S otvoren 657 867 761 C 9B9.

Ještě foto držáku v boční výplni.

308.jpg

Editováno: , autor: richi661
vložení obrázku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vdaka za info a foto. ja mam sice scalu style ale ta nema ani 12V v kufri ani lampicku cize ma cakaju obe veci kedze skodovka setrila kde sa dalo. Mal si to teda celkom ulahcene. Ja mam napr na 12V len zaslepku a co som tam kukal tak to nevyzera ze by tam bola kabelaz ale budem musiet tahat kable pritom niektori to mali plug and play len kupili konektor a kabelaz tam bola hm... lampicku planujem dat na pravu stranu lebo kufrove svetlo je vlavo tak nech je na oboch stranach. Inak tu lampicku zohnat bol celkom problem resp za dobru cenu nakoniec som bohuzial zohnal len so zltym svetlom ale keby to raz niekto riesil tak da sa to prerobit na biele, je na to navod na drive2ru resp staci kupit led panelik z ali a rozobrat lampicku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám také Style a lampička ani zásuvka 12V v kufru tam nebyla.Lampička se do stylu dávala pouze do 7/20 a zásuvka 12V je příplatková výbava.Takže kabeláž tam není připravená.Chci také dodělávat vč. podsvíceného kroužku kolem zásuvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že se lampička do kufru od jisté doby nedávala, neznamená, že tam není záslepka v plastu. A příprava nikdy na nic nebývá, když to pře6enu, je historie za 500 zvaná Felicia... Kabeláž je vždy jen k dané výbavě, nikdy tam není nic navíc, co kdyby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...