Přejít na obsah

Osvětlení kufru - nefunguje


vonder

Doporučené příspěvky

Přestalo mi svítit světo v kufru.Žárovka a pojistka jsou v pořádku.Při otevřeném kufru mi na přístr. desce nesvítí červená kontrolka, při ostatních dveří signalizuje správně .

A další, když odemknu auto dálkou a otevřu kufr, tak se mi po chvilce opět celé auto uzamkne.

Bude tedy problém ve spínači a jak se kněmu dostanu?Nebo to může být něco jiného?

Děkuji za reakce.

Editováno: , autor: vonder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrý den, omlouvám se že to dávám sem. Mám fabii I combi 2005 facelift a mám asi podobný problém. Všiml jsem si že se mi někdy nerosvítí osvětlení v kufru ale hned to zavřu a znova otevřu a už zase svítí. A taky už se mi stalo že jsem otevřel auto na dálku lezu do kufru zavřu ho a jdu otevřít dveře a ty zavřené takže se mezi tím asi zavřeli jako by auto nepoznalo že jsem do něj už vlezl. Takže to vypadá na ten spínač??? Poraďte prosím kde je a kolik případně stojí oprava. Předem děkuji za jakoukoliv odpověď. Jo a moc se v autech nevyznám tak na mě jako na blondýnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Mužete sem prosím někdo hodit z etky obrázek kde je ten spínač pátých dveří? Abych ho prostříknul kontaktolem.

Blbne mi totiž ten spínač, často se mi stává že i po zavření pořád svítí na maxidotu otevřené dveře. Kolikrát musím i 3x zabouchnout než to zhasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, mám ten samý problém, nesvítí kufr, pojistka i žárovka v pohodě, auto neví že jsou otevřené 5.té dveře. Při vyndání zámku, a proměření přívodních kabelů naměřeno úplný ho.. tzn. 0V ... Připadá mi že do kufru nejde proud. Už jste někdo rozebíral tapec v kufru? Nechci něco ulámat...

 Auto je po záruce.... (už dlouho)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to mě dnes taky napadlo a předpokládám, že do zámku 5.tých dveří jde stálé + a je to ukostřený. Po otevření jde + do toho třetího kabelu....

 

Dnes jsem to rozebral, a závada je v "utržený nebo uhnilý" konektor ve svorkovnici v C sloupku viz obr. 1

ALE!!!!! když jsem to narychlo propojil (obr. 2) tak sice kufr svítí jak má, ale přestalo fungovat el. otevírání kufru, centrál auto zavře i otevře, ale kufr nelze otevřít dálkou ani ručně... To jsem z toho jelen.... Nějaká rada? :kol-32:

post-15441-0-84643700-1389650556_thumb.jpost-15441-0-25666100-1389650604_thumb.j

Editováno: , autor: crazyduke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...