Přejít na obsah

Led osvětlení kufru Superb Combi, problém


zdenek1234

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

nainstaloval jsem do kufru Skody Superb 2 Combi (2010), led osvětlení kufru . Svítí skvěle, ale mám jeden problém. Pokud kufr zavřu, tak vše zhasne, včetně odjímatelné svítilny, to je správně.
Ale problém nastane, pokud vůz uzamknu, tak na odnímatelné svítilně v kufru se rozsvítí asi po 2 vteřinách od uzamčení světlo (konkrétně 1ze3 žárovek na svítilně) 
Pokud vrátím zpět originální osvětlení, tak se tento jev nevyskytuje.

 

Čím to může být způsobeno, auto žádnou chybu nehlásí, vnitřní osvětlení není zapojeno na diagnostiku.

Díky za rady
???

test_281271169576.jpg

post-42656-0-40650800-1418053387_thumb.j

Editováno: , autor: zdenek1234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

svítilnu sem taky daval na reklamaci > nesvítila VŮBEC <   takže muže to býti jí  :kol-32: 

ale muj tajnej tip je ten , že ty tvoje new moduly maj minimalní odběr a tim nějak "okouzlujou" el.instalaci a lampička ti svítí z "nějákyho zustatkovýho proudu" 

jak vyřešíš dej každopádně vědět  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako nářadí ti stačí švýcarský nůž, který máš určitě v kapse. Musíš ty světla vydloubnout. Nesmíš se toho bát

 

:kol-140: tak toto som este nepocul!

SMD ledky, ktore su napajkovane na plosny spoj odtrhavat s nozom! :wallbash:

Ak chce niekto vytrhnut aj vodivu plochu, tak nech sa paci!

 

Ja som to robil klasickou trafo pajkou. Pri spojoch som tu ledku nahrial a jednoducho ju odtiahol pinzetou.

Samozrejme najprv zistit spravnu polarizaciu, aby nove led si nenapajkoval opacne.

Ledky kupis v radioamaterovi... dones rozmontovanu svitilnu a oni ti daju biele...

 

Nic zlozite...vela zdaru.

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem se z "nudy" a pro lepší pocit osvitu kufru pustil do "přeledkování" těch tří origo žlutejch prostorovejch ledek v lampičce kufru za ledky bílí ... (bylo to poslední světlo týhle barvy v interieru) 

musim ovšem říci , že to neni činnost pro slabou povahu  :kol-29:  ja byl zralej celou dobu na BOHNICE all exclusive   .. 3mm 3,5mm  :kol-25: 
nicméně , podařilo se a mam z výsledku i sebe RADOST  :kol-47: ještě sem na odrazovou plochu pod "sklíčko" nalepil stříbrnou folii pro dobrej pocit k učelnějšímu odrazu světla 
přiznám se , že při tý dnešní příležitosti sem po 2,25 letech zjistil , že lampička je magnetická  :kol-27: 

PŘED - PO - V AUTĚ - TMA - BOHNICE 

post-25740-0-12429400-1419434322_thumb.j

post-25740-0-37275900-1419434345_thumb.j

post-25740-0-93275600-1419434369_thumb.j

post-25740-0-30699500-1419437951_thumb.j

post-25740-0-59460000-1419607487_thumb.j

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1234- Schválně sem se na to prosvěcování po osazení víka zaměřil a opravdu neměl - nemám .. osazeno   canbusem ,ale ten neni  třeba , jen mi to přišlo zrovna pod ruku :-) 

(ano interier komplet v led + dveře + zrcátka)

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HANZTD... gratulujem.

Vitaj v klube bielo svietiacich. ;)

Mne osobne to islo s tou lampickou v poho...

Inak si si isty, ze mas vsade biele svetlo?

Otvoril si schranku pred spolujazdcom? :)

U mna je to posledne zlte svetlo.

Ja som tam daval uz dve ledky a ani jedna mi velkostne nepasovala... Tak som sa na to vykaslal.

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mohu se optat prosím na vnitřní lampičku ?

 

Můj problém je v tom, že lampička mi svítí, pokud je v držáčku. Pokud ji ale vyndám, tak svítit ihned přestane. Může můj problém způsobovat nějaká vyměnitelná vnitřní baterie nebo je jediná možnost lampičku vyhodit protože už není nabíjecí a na bazoši musím koupit za 300 Kč novou ?

 

Moc děkuji Mirkin. Jo je to sup 2,0 tdi 103 kw, rv. 2012, manuál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lampicku otvor. Skontroluj voltmetrom, ci je na baterkach napatie.

Ak nie, tak mas baterky v prdeli. Vymen ich za nove, uz si nepamatam ci tam vojdu klasicke tri AAA, alebo musis kupit RC baterky.

Ak su ok, tak odisla nejaka elektronika na plosaku. Dal by som ju skontrolovat nejakemu elektro kutilovi.

Nie je nutne kupovat novu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych nezakládal nové téma, zeptám se na problém, který trápí mě... Při jízdě mi v nepravidelném intervalu něco z kufru (předpokládám tahle svítilna) problikává. Blikne na půl vteřiny a třeba za minutu, dvě to udělá znova. Myslel jsem, že je to nějakým dotekem, ale občas to udělá, i když auto stojí. Pokud jí vyndám, svítí normálně, jak má... Napadá někoho něco, co by se s tím dalo udělat? Je to nepříjemné vždy záblesk do zrcátka, i když jen odražený... Děkuji! 

 

P.S.: Ještě se mi několikrát stalo, že mi na vteřinku začalo naplno svítit za jízdy osvětlení nohou a zase se to vrátilo na těch nastavených asi 35%...

Editováno: , autor: vti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...