Přejít na obsah

Posilovač řízení


Under

Doporučené příspěvky

Elektro servo ma Fabie, takze jestli pises o Octavii 1,6 55Kw co mas v profilu tak tam je normalne servo pres cerpadlo.

Tezko rici co to muze byt, jeste jsem o tom snad nikde neslysel. Kazdopadne se podivej kolik mas servo oleje ve vyrovnavaci nadobce :palec2: Jinak ti servo funguje normalne, bez nejakeho kviceni ci cukani atp ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Grym: Jinak mi to funguje normálně, žádné kvičení ani cukání. Jen když více brzdím do zatáčky, tak volant mírně vibruje, ale to by mělo být snad normální.

To Zdesim: To asi nebudou větráky, dělá to jednou za čas - jak bys pak vysvětlil to hučení a vibrování volantu?

Když se mi nechce čekat, až to přestane vibrovat, udělám to tak, že vypnu motor (a volant vibruje), rychle nastartuju a hned zase vypnu - pak to hned ztichne. Mám O1 55kw r.v.98.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az to zase bude priste delat, tak se koukni do motoru, od kud jde hluk :)

jinak bych to opravdu typoval na vetraky na chladici, pokud neni uplne dobre vyvazena vrtule, tak se ti klepe predek auta a ty to poznaz na volantu

O1 nema nic jineho napajenyho z baterie, vsechny ostatni veci co by mohly vrcet a vybrovat berou enegrii z remenic od motoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou to větráky ,nic jiného to nemůže být. prostě vypneš zapalování a přitom ještě motor potřebuje chladit. To vysvětluje i to opětovné zapnutí motoru a vypnutí. Kontrola větráků na vyváženost(poškozený nebo kus bláta) a bude vše OK. Max ještě ložiska na větráku ,jinak nic jiného. Rozvody čerpadlo atd. to nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Vyřešeno: Ano, nedávno se mi to stalo znovu, rychle jsem otevřel kapotu, podíval jsem se a opravdu to dělá větřák u chladiče. Zatím to nechávám být, ničemu to nevadí, objeví se to jednou za čas, tak to není nutno řešit. Prostě hezký, útulný, vibrující domov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...