Přejít na obsah

Dodělání ostřikovačů světlometů


novi37

Doporučené příspěvky

ho to nesralo (byl v pohodě) ale říkal že to musí být (vyhláška) a jelikož by ho někdo mohl naprášit že jsem tam byl bez ostřikovačů a nikde o tom ani zmínka tak mi to napsal aspoň do lehkých závad. Takže on byl za vodou a já taky

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Lípněte na ten nárazník jen ten plast na ostřiky a je to bych se stim nesral stejně je to nahovno lol

lol no dobrý řešení, ale já bych stejně radši nějaký funkčnější - to že je to na ho*** pro tebe, neznamená že je to na ho*** i pro ostatní :t

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska na předfaceliftovou L&K dával faceliftovej RS nárazník + xenony a s vyměřením otvorů pro původní ostřiky a jejich vyrobením jsem se s*ral snad hodinu. Stejně mi to přijde že tolik nelícujou jako na původním nárazníku. Nevíte někdo jestli ostřiky předfacelift a facilft (případně RS) jsou stejné, nebo se liší tvarem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jestli ostřiky předfacelift a facilft (případně RS) jsou stejné, nebo se liší tvarem ?

Jestli myslis ty plastovy domecky, tak jsou dost rozdilny, facelift ma mensi...

jojo, má pravdu předsedo ..... :smich:

ale na funkci to nemá vliv :smich::smich::smich:

Editováno: , autor: Mara53
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jestli ostřiky předfacelift a facilft (případně RS) jsou stejné, nebo se liší tvarem ?

Jestli myslis ty plastovy domecky, tak jsou dost rozdilny, facelift ma mensi...

hmm a když má menší ty kryty trysek, tak musí mít i jiný trysky aby se pod něj vešly ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Zakládám tady zbytečně nové téma, ale ať hledám jak hledám, nemůžu najít fotku s přesnými rozměry umístění ostřikovačů světel. Tenkrát to tu někdo někomu už měřil a dal jsem to foto. Nevíte prosím kde to je? Bratranec si u BadySe objednal ostřiky, tak ať jsme připraveni na montáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakládám tady zbytečně nové téma, ale ať hledám jak hledám, nemůžu najít fotku s přesnými rozměry umístění ostřikovačů světel. Tenkrát to tu někdo někomu už měřil a dal jsem to foto. Nevíte prosím kde to je? Bratranec si u BadySe objednal ostřiky, tak ať jsme připraveni na montáž.
Ahoj ,najdi si stránky Tuning Škoda Octavie a je to v Exeteriér návody OT 39, čus.Neználek :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakládám tady zbytečně nové téma, ale ať hledám jak hledám, nemůžu najít fotku s přesnými rozměry umístění ostřikovačů světel. Tenkrát to tu někdo někomu už měřil a dal jsem to foto. Nevíte prosím kde to je? Bratranec si u BadySe objednal ostřiky, tak ať jsme připraveni na montáž.

http://skodaoctavia.cz/Exteriernavody/OstrikySvetel.htm :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdravím,

namontoval jsem si ostřikovače světel na Octavii 1 a teď mi kapalina přes trysky u světel vytéká... Samospádem... Motorek pro trysky na světla se mi totiž jeví že má vývod z nádržky na trysky průchozí... Nemá ten motorek ten vývod nějak uzavřít?

Díky za rady co s tím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když sem odpojoval ty ostřikovače tak myslím že na hadici byl nějakej ventil co má tomu vytékání zabraňovat, řekl bych že to je součástí toho rozvětvení hadic k jednotlivým světlům ( ventil rozdelovaci - 281 955 187).

Editováno: , autor: FilipV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...